Світовий футбол 17 Лютого, 23:43 943
«Я хотів повіситись у ванні, коли грав у Дортмунді», – екс-гравець «Борусії» шокував зізнанням | 19-27
Колишній вінгер «Борусії» Дортмунд Делрон Баклі дав відверте інтерв'ю про свій важкий період у клубі.

Це зараз 40-річний одружений батько двох дітей бере участь у «Танцях з зірками», а раніше він ледь не зробив фатальний крок у нікуди.

Делрон Баклі входить у топ-10 гравців збірної ПАР за кількістю матчів (73) і голів (10), але період в Дортмунді може занести до жахливих. Лише 1 гол у 62-х матчах, море критики і зневіра в умовах великої фінансової депресії. Тоді, у 2005-му, Борусія була близька до банкрутства, і тільки прихід кризового менеджера Ханса-Йоахіма Ватцке врятував від дна.

Делрон Баклі, Борусія Д, самогубство, танці із зірками

Після одного з провальних матчів фанати «джмелів» обплювали Делрона, засипавши його ще й моральними образами. Південноафриканець, який за рік до цього проводив найкращий сезон у житті (15 голів за Армінію), не витримав і вирішив накласти на себе руки.

«Коли я грав за Борусію, почав планувати суїцид. Всюди я бачив тільки проблеми. У клубу не було грошей, а я не забивав. Тиск фанатів збільшувався. Я хотів повіситись у ванні. Усе вже було готово.

Перед тим, як зробити це, я почав молитись. Думав про те, наскільки важко було рости без батька. У цей момент я отримав знак від Бога. Я почув голос, який сказав мені: «Ти будеш нічим не кращий за тата, якщо вб'єш себе», – цитує Баклі Bild.

Через день після цього він прийшов до керівництва Борусії і попросив трансфер. Перейшов на правах оренди в Базель, після чого ще повернувся в Дортмунд, але знову без особливого успіху. Зараз живе повним життям у ПАР.