Гол Циганкова приносить «Динамо» перемогу над «Олімпіком»: 1:0

Динамо Київ 18 Лютого, 19:02 984
Гол Циганкова приносить «Динамо» перемогу над «Олімпіком»: 1:0 | 19-27
У матчі 20-го туру УПЛ київське «Динамо» вдома з мінімальним рахунком переграло «Олімпік» — 1:0.

Як і личить господарям поля, динамівці із перших хвилин взяли ініціативу у свої руки. Кияни більше атакували, але перший по-справжньому гольовий момент створили гості. На 13-ій хвилині Леонідас віддав на Біленького і той з меж воротарського майданчика завдавав удару по воротах, але Бойко врятував киян.

Натяк на гострий момент у Динамо відбувся на 20-ій хвилині, коли Циганков прострілював на Гармаша, але захисник виніс м'яч на кутовий.

На 24-ій хвилині «Динамо» повело і рахунку. Мораєс заробив штрафний удар, Морозюк пробив, Віктор Циганков зіграв на відскокові - 1:0.

До 30-ої хвилини Бурда і Кадар заробили по жовтій картці. Після фолу Микити Бойко помилився на виході, але Персон пробив головою дуже неточно.

Під завершення першого тайму завдання олімпійців ще більше ускладнилося - травмованого Хомутова замінив Кісіль.

Дерліс Гонсалес, активний, як завжди, з хорошої позиції пробив надто неточно, змістившись із лівого флангу до центру.

Ще один хороший момент мав Мораєс, але завдати удару бразильцеві не дав Емерсон.

Додані дві хвилини нічого не змінили і команди пішли відпочивати за рахунку 1:0.

В перерві Шапаренко замінив Гармаша, а Нємчанінов - Леонідаса, і перший тайм розпочався із позиційних атак «Олімпіка».

На 54-ій хвилині відбувся дебют новачка «біло-синіх» Бенджаміна Вербича.

Перший по справжньому небезпечний момент в другому таймі створили гості на 61-ій хвилині. Пасіч прорвався по флангу і навісив на Кісіля - той відправив головою м'яч у штангу. «Динамо» відповіло ударом Бурди після навісу Циганкова - м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Варто відзначити й гру Дьємерсі Мбокані, який вийшов на останні 10 основних та шість доданих хвилин. Конголезець багато боровся, чіплявся за м'яч і грамотно ставив корпус.

Останні хвилини матчу видалися дуже спекотними. Вербич отримав прекрасну передачу від Кендзьори від центральної лінії, але не зумів переграти Махарадзе в ближньому бою.

Шанс зрівняти рахунок в основний час міг використати Вакуленко, але після кутового пробив неточно. Згодом з хорошої позиції пробивав Циганков, але зробив це безхитрісно.

В результаті, завдяки голу Віктора Циганкова «Динамо» набирає потрібні три очки.

ЧУ. 20-ий тур. «Динамо» — «Олімпік»: 0:1

Голи: Циганков - 24.

Попередження: Кадар - 26, Бурда - 30, Шепелєв - 70, Кендзьора - 75, Ротань - 82, — Парцванія - 57.

«Динамо»: Бойко, Шепелєв, Морозюк (К), Мораєс - (Мбокані - 82), Циганков, Ротань, Гармаш - (Шапаренко - 46), Гонсалес - (Вербич - 54), Бурда, Кадар, Кендзьора.

Лава запасних: Рудько, Вербич, Хльобас, Шабанов, Шапаренко, Миколенко, Мбокані

«Олімпік»: Махарадзе (К), Парцванія, Леонідас (Німчанінов-, Емерсон, Пасіч Г., Пасіч Є (Щедрий - 79)., Біленький, Цимбалюк, Хомутов (Кісіль - 37), Вакуленко, Кулинич.

Лава запасних: Кичак, Доронін, Кісіль, Щедрий, Німчанінов, Козлов, Брікнер.