Дебют Вербича та повернення Ротаня з Бойком

Динамо Київ 18 Лютого, 20:06 904
Дебют Вербича та повернення Ротаня з Бойком | 19-27
Словенський футболіст Бенджамін Вербич провів першу гру у складі «Динамо», а також до матчів за «біло-синю» команду повернулись Денис Бойко та Руслан Ротань.

Варто розпочати про старих-нових гравців «біло-синіх». Під час зимової перерви до складу «Динамо» повернувся Руслан Ротань, який провів в команді сезон 2005/2006 та 2007/2008. Після десяти років перерви Ротань таки повернувся до Києва і саме сьогодні проти донецького «Олімпіка» (1:0) провів перший у складі «Динамо» матч за стільки років. Вийшов Руслан у стартовому складі та відіграв повний матч.

Також сьогодні вперше за майже чотири роки в рамках чемпіонату України у складі «Динамо» зіграв Денис Бойко. Додамо, що воротар вже провів матч за киян минулого четверга в Лізі Європи проти АЕКа, в якому пропустив один гол.

Ну і новобранець клубу Бенджамін Вербич. Словенський футболіст вийшов на заміну замість Гонсалеса на 53-й хвилині. Мав хорошу нагоду відзначитись, але свій момент не реалізував.