Світовий футбол 18 Лютого, 21:25 706
Шева та Кака у розпачі, сенсаційний іспанець викидає «Шахтар» із єврокубків і ще 28 фото «старої школи» | 19-27
​Потужна доза ностальгії від «Футбол 24».

1. Роберто Карлос, Кларенс Зеєдорф і Савіо після перемоги над Васку да Гама (2:1) у матчі за Міжконтинентальний кубок-1998.

Роберто Карлос, Зеєдорф Савіо

2. Легенда Баварії та збірної ФРН 1960-70-х Франц Беккенбауер прогулюється Нью-Йорком разом із матір'ю, бабусею і тіткою.

беккенбауер

3. Бразильському голеадору ПСВ Ромаріо добряче дісталося в матчі з Андерлехтом (1991 рік).

Ромаріо

4. Традиційна картина 90-х – початку «нульових»: хавбек МЮ Девід Бекхем виконує стандарт.

бекхем

5. Луїс Суарес Мірамонтес – перший гравець Барселони, якому підкорився «Золотий м'яч» (1960 рік).

суарес

6. Монако проти ПСЖ, Ліліан Тюрам проти Джорджа Веа. Сезон 1993/94.

тюрам веа

7. Грізний Валерій Лобановський прямує на матч Динамо.

лобановський

8. Пеле атакує ворота Діно Дзоффа на ЧС-1970. У фіналі збірна Бразилії розтрощила Скуадру Адзурру – 4:1.

пеле дзофф

9. Французький Нансі із Мішелем Платіні у сезоні 1978/79. Через 11 років яскраву форму цієї команди одягне Олександр Заваров.

нансі

10. Сер Алекс Фергюсон, яким його більшість із нас вже не пам'ятає.

фергюсон

11. Денілсон, хавбек Сан-Паулу, втікає від опонента із Ботафогу. Зовсім скоро він перейде у Бетіс і на певний час стане найдорожчим футболістом світу.

денілсон

12. Роттердамське дербі між Фейєнордом та Спартою у 1965 році. Абсолютний аншлаг!

13. Дженнаро Гаттузо рубає за Глазго Рейнджерс, сезон 1997/98.

гаттузо

14. Франко Каузіо, видатний хавбек Ювентуса та збірної Італії 1970-х, у себе вдома.

Каузіо

15. Форварди Еваїр і Клаудіо Каніджа, а також могутній шведський оборонець Глен Стрьомберг в Аталанті-1991.

аталанта

16. Динамо після Лобановського: Мілевський, Шацьких, Гавранчіч, Несмачний. Згадуємо, ностальгуємо.

динамо

17. Серія А 1979/80. Інтер – Рома – 2:2. Голкіпер господарів Івано Бордон йде у жорстке зіткнення із хавбеком римлян Карло Анчелотті.

бордон анчелотті

18. Галатасарай зразка 1999 року. Цій команді підкорився Кубок УЄФА.

галатасарай

19. Маріо Балотеллі намагається вивести із рівноваги флегматичного Андреа Пірло. Табір Скуадри Адзурри.

балотеллі пірло

20. Січень 1985-го. Шалений аншлаг на Ештадіу да Луш. Бенфіка приймає Порту – Класичне дербі!

21. Форварди Реала Рауль Гонсалес та Іван Саморано вкотре підібрали ключик до воріт суперника (1995 рік).

рауль саморано

22. У молодості екс-наставник збірної Аргентини Алехандро Сабелья був добротним півзахисником: відбігав чимало сезонів за Рівер Плейт, Естудіантес і навіть англійські Лідс та Шеффілд Юнайтед.

сабелья

23. Алессандро дель П'єро із Кубком чемпіонів-1996.

дель п'єро

24. Джон Барнс (позаду) і Лютер Бліссет – ударний дует Уотфорда 1980-х.

уотфорд

25. Голкіпер Севільї Андрес Палоп щойно забив у ворота Шахтаря, перевівши матч в овертайм, де іспанці здобудуть перемогу і проб'ються у чвертьфінал Кубка УЄФА 2006/07.

палоп

26. Легендарний захисник міланського Інтера 1960-70-х Джачінто Факкетті. Портрет.

факкетті

27. Жозе Моурінью, Боббі Робсон та Роналдо святкують здобуття Барселоною Кубка кубків-1997. У фіналі «блаугранас» обіграли ПСЖ – 1:0. Переможний м'яч – в активі саме «Зубастика».

моурінью робсон роналдо

28. Історичний фінал Ліги чемпіонів 2004/05. Андрій Шевченко і Кака у розпачі – м'яч відмовляється залітати у ворота Єжи Дудека, голкіпера Ліверпуля, який у першому таймі пропустив від Мілана три голи, але після перерви брав навіть «мертві» удари.