Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду

Динамо Київ 20 Лютого, 12:54 770
Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду | 19-27
Як динамівці, які виступають в оренді в інших клубах, розпочали сезон після зимової перерви?

Дебютний гол Тимчика

Героєм 20-го туру чемпіонату України серед орендованих динамівців став захисник Олександр Тимчик, котрий відзначився не лише бездоганними діями в обороні, а й відкрив рахунок у матчі «Зорі» в гостях у «Карпат» (0:2).

Цей гол у першому ж офіційному поєдинку за луганчан став для 21-річного футболіста дебютним в УПЛ.

Олександр Тимчик: «Можливо, цей гол додасть мені впевненості на наступні матчі»

Партнер Тимчика у складі «Зорі», Олександр Андрієвський, також провів увесь матч, виконав великий обсяг роботи в центрі поля та завдав кількох небезпечних ударів по воротах львів'ян.

Новачок «Вереса» Павло Лук'янчук залишився в запасі у поєдинку проти «Ворскли». Рівненський клуб зазнав мінімальної поразки - 1:0.

Закордонний десант

Сергій Рибалка вийшов у стартовому складі «Сівасспора» на зустріч 22-го туру турецької Суперліги проти «Османлиспора» та провів на полі 65 хвилин. Результативними діями не відзначився та був замінений за рахунку 1:1. Проте у підсумку його команда вже без українця зуміла забити ще два м'ячі та вирвати перемогу - 3:2.

Голкіпер «Депортіво» Максим Коваль та захисник «Хетафе» Віторіну Антунеш матчі своїх команд цими вихідними пропустили. Коваль - через травму пальця руки (пошкодження виявилося незначним), а Антунеш - через дискваліфікацію (у пасиві португальця - вже десять попереджень у цьому сезоні!).