«Карпати» обіграли «Олімпік» у дограному матчі УПЛ, Очігава отримав червону

Футбол України 21 Лютого, 14:53 798
«Карпати» обіграли «Олімпік» у дограному матчі УПЛ, Очігава отримав червону | 19-27
«Карпати» здобули перемогу над «Олімпіком» в багатостраждальному матчі 18 туру чемпіонату України, який все ж дограли.

У грудні 2017-го команди відіграли лише 1 тайм на стадіоні «Україна», після чого погодні умови не дозволили продовжити матч. Сьогодні «Карпати» вигризли 3 очки завдяки класному удару Хорхе Карраскаля з-за меж штрафного.

Згодом червону картку за фол проти Акулініна отримав орендований в київського «Динамо» захисник Зураб Очігава. Після такого «Олімпік» вже не зміг оговтатись, хоча Катерина Монзуль додала аж 5 хвилин до другого тайму.

«Карпати» набирають 18 очок і покидають останній рядок в таблиці, ділячи 9-10 місця із Зіркою. «Олімпік» залишається 7-м (25 пунктів).