Динамівці в оренді: Тимчик асистує

Динамо Київ 26 Лютого, 15:09 1173
Динамівці в оренді: Тимчик асистує | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

У переможному для «Зорі» матчі 21-го туру УПЛ з «Ворсклою» (3:0) взяли участь двоє орендованих динамівців. Захисник Олександр Тимчик провів свій другий поєдинок у складі луганчан, відігравши всі 90 хвилин. На 71-й хвилині Тимчик зробив результативний навіс на свого партнера Гордієнка, який відкрив рахунок у зустрічі.

Олександр Андр
ієвський також вийшов у стартовому складі «Зорі» та був замінений на екс-динамівці Харатіна на 77-й хвилині.

Зураб Очігава та Павло Лук'янчук матчі своїх команд в рамках 21-го туру пропустили. Захисник «Олімпіка» - через дискваліфікацію після видалення в дограванні поєдинку з «Карпатами», а оборонець «Вереса» не міг вийти проти «Динамо» через умови орендної угоди.

Не грали цими вихідними і двоє закордонних «делегатів» киян. Максим Коваль вже повернувся до тренувань після травми, але не потрапив навіть до заявки «Депортіво» на матч 25-го туру Прімери з Еспаньолом (0:0). А Сергій Рибалка залишився в запасі «Сівасспора» в поєдинку 23-го туру турецької Суперліги з «Гезтепе» (1:0).

Натомість стабільно грає в «Хетафе» Віторіну Антунеш, який провів повний матч в гостях у «Вільярреала». Господарі виграли з рахунком 1:0, а команда Антунеша не реалізувала два пенальті. Португалець завдав одного удару по воротах, здійснив два фоли та заробив один на користь своєї команди, а також отримав попередження за симуляцію. На його рахунку - 37 передач із точністю 73%.