Гравці «Динамо» U-19 - про «снігову битву» з «Шахтарем»

Динамо Київ 3 Березня, 18:38 1159
Гравці «Динамо» U-19 - про «снігову битву» з «Шахтарем» | 19-27
Олександр Сирота та Максим Мельничук розповіли про матч з принциповим суперником, який відбувався під акомпанемент снігу.

Сьогодні динамівці здобули надважливу перемогу у виїзному матчі з «Шахтарем» (1:2) та завдяки цьому очолили турнірну таблицю з 37 очками в активі.

Після поєдинку гравці юнацької команди відповіли на декілька запитань 1927.kiev.ua стосовно гри:

Олександр Сирота:

«Для команди це найперша гра у другому колі і найважливіша! Звісно, погодні умови підвели, але головне - це перемога!

Важливо, що ми забили два швидких голи. Я вважаю, що ми непогано впоралися з установкою тренерів на гру.

Сьогодні поле було досить важким, адже сніг йшов всі 90 хвилин. Тому важливо було мати правильно підібране під погодні умови взуття, а також максимальну концентрацію.

Чи можна сказати, що маючи перевагу в два м'ячі, команда десь грала на утримання рахунку? Ні. Навіть маючи перевагу після першого тайму, намагалися нав'язати свою гру, зачепитися за м'яч і контролювати його. Але в другому таймі це було вже складніше робити.

Найважче в таку погоду - контролювати м'яч та утримувати гру в заданому темпі.

Абсолютно природно, що під кінець гри відчувалася нервозність. За рахунку 1:2 у суперника був шанс зрівняти рахунок, але ми йому не давали цього зробити. Загалом, погодні умови не дали показати красиву гру, але календар був складений заздалегідь і гра відбулася в будь-яку погоду.

Які цілі на другу частину сезону? Мати постійну ігрову практику, і відповідно зростати як футболіст. Хочеться з командою прогресувати з кожною грою і, звісно, виграти чемпіонат!»

Максим Мельничук:

«На мою думку, другу частину сезону почали дуже навіть добре, команда знаходиться в хорошій фізичній формі, але не можна зараз розслаблятися, попереду ще багато важких матчів.

Поле було важке, було важко вийти з оборони через коротку передачу, ще й «Шахтар» добре вступав в пресинг, але забили два дуже важливі м'ячі на початку матчу, думаю, це трохи і допомогло нам заспокоїться і грати простіше.

Було слизько, всі ковзали по полю, але ми знали яке поле буде, тому тренера відразу сказали нам нічого не вигадувати, грати простіше, краще вибити м'яч ніж обрізатися і пропустити гол.

Чи можна сказати, що маючи перевагу в два м'ячі, команда десь грала на утримання рахунку? Думаю ні, звичайно, команда вже не так сильно бігла вперед, як на початку гри, тому що у “Шахтаря” дуже небезпечні контратаки, у них якраз тільки тоді і були моменти, коли ми не були готові до оборони.

Які цілі на другу частину сезону? В першу чергу виграти чемпіонат, проявити себе, щоб потрапити в дубль».