Зеєдорф прокоментував видалення Коваля

Динамо Київ 4 Березня, 09:39 792
Зеєдорф прокоментував видалення Коваля | 19-27
Наставник «Депортіво» Кларенс Зеєдорф не звинувачує українського голкіпера за помилку в дебютному матчі.
«До голу в наші ворота призвела колективна помилка. Помилилася вся команда. Але ми добре відреагували і зуміли зрівняти рахунок.
Я пишаюся своєю командою. Навіть коли ми залишилися вдесятьох, то не опустилися до своїх воріт, а намагалися виграти матч. На жаль, коли твоя команда в меншості, складно атакувати цілий тайм.

Що стосується вилучення Коваля, то я був розчарований тим, що він був видалений із поля. Звичайно, він помилився і в цьому є його вина, але справа не тільки в Ковалі. Ми повинні бути сильними і прагнути до перемоги, навіть якщо трапляється така ситуація. У нас була можливість забити другий, і навіть третій гол ще до видалення. І, хто знає, можливо, тоді гра склалася б зовсім інакше.

Коваль дуже активний і енергійний, він заряджає енергією всю команду. Йому потрібно просто пережити цей неприємний момент і працювати далі», - цитує Зеєдорфа видання AS.

Нагадаємо, що «Депортіво» зіграв внічию (1:1) з «Ейбаром», знаходячись більше тайму в меншості після видалення Максима Коваля.