Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців

Динамо Київ 5 Березня, 13:29 1139
Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців | 19-27
«Карколомний» дебют Коваля та Антунеш проти «Реала» - підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Зураб Очігава (на фото) провів повний матч за «Олімпік» в гостях у «Маріуполя». Мінімальну перемогу (1:0) святкували господарі, а донеччани залишилися за бортом першої шістки на другий етап чемпіонату України. Очігава «відзначився» жовтою карткою, заробленою в другому таймі.

Павло Лук'янчук дебютував у складі «Вереса», провівши на полі всі 90 хвилин. Його команда перемогла «Сталь» із рахунком 0:1 та виборола право змагатися за єврокубки. На рахунку Лук'янчука - також попередження, отримане на останніх хвилинах. Наставник «Вереса» Юрій Свірков відзначив, що динамівець спочатку хвилювався, але протягом матчу розкрився: «Він допустив декілька грубих помилок на початку гри. Але потім виправився. Загалом - молодець».

Орендовані динамівці у складі «Зорі», Олександр Тимчик і Олександр Андрієвський, матч у Києві проти «Динамо» (3:2) пропускали за умовами контракту.

Ще серед тижня в 26-му турі іспанської Прімери зустрічалися «Хетафе» і «Депортіво» (3:0). Максим Коваль залишився поза заявкою своєї команди, а Віторіну Антунеш провів повний матч, один раз пробивши по воротах і зробивши один фол. Загалом португалець здійснив 20 передач із точністю 60%.

А дебютний поєдинок Коваля у складі «Депортіво» припав на домашню зустріч із «Ейбаром» (1:1). Ще на початку матчу помилка українця допомогла гостям відкрити рахунок, а перед перервою Максим заробив пряму червону картку за підніжку, встановивши антирекорд сторіччя в чемпіонаті Іспанії. Втім, наставник команди Кларенс Зеєдорф голкіпера у помилках команди не звинувачує.

А «Хетафе» Антунеша в суботу грав на «Сантьяго Бернабеу» з «Реалом». Команда португальця проводила другий тайм у меншості та в підсумку поступилася з рахунком 3:1. Віторіну відіграв усі 90 хвилин, здійснив один фол і заробив один на користь свого колективу. На його рахунку - 25 пасів із точністю 64%.

Хавбек «Сівасспора» Сергій Рибалка грав на виїзді з «Антальяспором», здобувши перемогу з рахунком 1:4. Сам українець на полі не з'явився, залишившись на лаві запасних.