Не такий страшний «Лаціо», як його малюють. «Лаціо» – «Динамо»: 2:2

Динамо Київ 9 Березня, 00:03 991
Не такий страшний «Лаціо», як його малюють. «Лаціо» – «Динамо»: 2:2 | 19-27
Кияни зіграли внічию із «Лаціо», двічі забивши на виїзді!

Зі старту матчу господарі поля почали пробиватися до воріт Бойка лівим флангом. Кияни, заволодівши м'ячем, події не форсували, намагаючись зіграти якомога акуратніше. Правда, Кадар ледь не повторив недавню помилку Морозюка, заслабко відкинувши на Бойка.

Лаціо високо зустрічало киян і не цуралося фолів у центрі. Після одного із таких на Вікторі Циганкову, Морозюк навішував у штрафний майданчик Лаціо, але лаціалє розібралися.

Далі ініціатива повністю перейшла до господарів. Вони почали штурмувати ворота Динамо вже правим флангом, за 12-ть хвилин заробили чотири кутових і один небезпечний момент: Феліпе Андерсон пробив з-за меж воротарського майданчика і м'яч у правий кут зовсім трішки вище воріт.

На 23-ій Бастан влучив у воротарській Бурджана, пробачивши Гармаша, який двічі помилився перед цим, створивши для Лаціо такий небезпечний момент.

Буквально за хвилину після цього Бурда зняв з ноги м'яч у Іммобіле, який вже замикав дальню стійку.

Лаціо добряче притиснув Динамо і вирватися в контратаку киянам вдалося лише на 37-ій хвилині зусиллями Циганкова. Правда, цей контрвипад «захлинувся» і перейшов у кутовий, який теж особливої загрози не приніс. Щодо загрози від Динамо, то кияни зробили в першому таймі лише три неточних удари по воротах Лаціо: пробивали Гармаш, Морозюк та Піварич.

На завершення першої половини гри Динамо почало діяти сміливіше: більше йти вперед, комбінувати.

Другий тайм кияни розпочали активніше і відзначилися у воротах суперника. Після скидки Бєсєдіна п'яткою у воротах Лаціо на 52-ій розписався Циганков!

Гол Циганкова «розворушив» суперника і вже через дві хвилини Іммобіле забив після пасу Андерсона. 1:1.

На 62-ій Андерсон награв на гол+пас: 2:1.

Кияни могли зрівнювати рахунок на 67-ій хвилині, але Піварич після пасу Буяльського влучив у Стракошу із вбивчої позиції. На добивання не встигнув. Що не вийшло у Піварича, вийшло у Мораєса, який після пасу Циганкова поклав красень-м'яч у дальній кут воріт. 2:2

Схоже, лаціалє не були готові до такої «бомби» від Мораєса, але команда суперника втратила у впевненості і почали діяти більш нервово. Гра продовжила бути обопільно-гострою, але суперник діяв гостріше. На останніх секундах матчу Іммобіле влучив у штангу, далі були радість динамівців і їхніх вболівальників та розбірки на полі, за результатами яких Гармаш отримав другу жовту.

Ми побачили два різних тайми і два різних Динамо. Кияни двічі забили у ворота явного фаворита матчу і награли на результативну нічию, що не може не радувати. Другий тайм у виконані «біло-синіх» був дійсно пристойним. Головне тепер успішно провести домашній матч.

1/8. Ліги Європи. «Лаціо» - «Динамо»: 2:2

Голи: Циганков - 52, Іммболе - 54, Андерсон - 62, Мораєс - 79.

Попередження: Піварич - 35., Гармаш - 69, 94 Кадар - 70, Мілінкович-Савич - 71.

Вилучення: Гармаш - 94

«Лаціо»: Стракоша, де Врей, Лукаку, Лукас, Баста, Андерсон, Уоллас - (Нані - 85), Іммобіле, Мілінкович-Савич, Раду, Мурджа.

«Динамо»: Бойко, Морозюк, Циганков, Гармаш, Піварич, Бурда, Буяльський, Шапаренко, Бєсєдін, Кадар, Кендзьора.