09/03/2018 00:48 188

Прес-конференція Олександра Хацкевича

Головний тренер київського «Динамо» відповів на питання журналістів після матчу із «Лаціо».

— Поясніть свій вибір стартового складу, будь ласка.

— Ми відіграли поки тільки перший тайм. І результат нас задовольнив. Часом добре контролювали м'яч і непогано виходили в атаку. Чому не грав Хачеріді? Це моє рішення. У нас є медичний контроль, враховується психологічний стан футболіста. Я прийняв таке рішення. До Шепелєва останнім часом були питання по його грі. Мораєс після гри в чемпіонаті застудився, так що в атаці вибір у нас був невеликий. Але я думаю, що Бесєдін зіграв на досить високому рівні, зробив те, що від нього вимагалося.

— Гармаш пояснив свою поведінку.

— No coments... Ми розберемося всередині, хоча з ним це важко робити. Він повинен сам розібратися в собі і зрозуміти, що він грає в команді.

— Чи дасте ви відпочинок комусь із футболістів, які сьогодні грали, в неділю?

— Я не готовий це сказати. Доберемося до Києва, подивимося, хто в якому стані, хто як себе почуває, і в день гри назвемо склад.

— Матч 15 березня буде найскладнішим для вас як тренера «Динамо»?

— Я не знаю, як складеться гра в Києві. Ми вже дісталися до 1/16 і чим далі проходимо, тим більш гідні суперники. Нам важлива підтримка наших глядачів на домашньому стадіоні. Вже в цьому у нас буде перевага.

— Момент на останніх секундах — це втрата концентрації?

— Ми його розберемо... Вам зверху було трошки по-іншому видно, ніж нам знизу. Нам в чемпіонаті таких ігор не вистачає, на високих швидкостях, з такою інтенсивністю. «Лаціо» чинив на нас тиск. А про цей епізод я зможу детально розповісти перед наступною грою.

— Сьогодні між лініями «Динамо» не було простору. Працювали над цим? Навіть два пропущених голи, здається, не були наслідком того, що відбувається на полі.

— Звичайно, ми на зборах працювали над компактністю в обороні. Сьогодні щільність, компактність була. Ми цілеспрямовано готуємося до кожної гри. Все-таки в чемпіонаті ми більше працюємо з м'ячем, там у нас інші завдання.

— Наскільки «Динамо» сьогодні виглядало так, яким ви хотіли б бачити? Наскільки «Лаціо» був таким, яким ви його розбирали?

— Своєю командою я задоволений, як діями в обороні, так і в атаці. Так, були помилки, але без них не буває. Що стосується «Лаціо», то я більше стежив за своєю командою.

— До гри «Лаціо» вважався фаворитом...

— Перед кожною грою я кажу хлопцям, що до стартового свистка шанси 50 на 50. І сьогоднішній результат підтвердив, що все одно все буде вирішуватися в Києві. Хтось вважає фаворитом «Лаціо», хтось «Динамо». У кожного своя думка.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше