Динамо Київ 9 Березня, 10:37 885
В'ячеслав Заховайло: «Керівництву «Динамо» потрібно обов'язково зробити висновки щодо Гармаша» | 19-27
Відомий футбольний агент поділився своїми враженнями від першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи між італійським «Лаціо» і київським «Динамо» (2:2).
«У мене вийшло точно вгадати результати всіх виїзних матчів «Динамо» у весняний стадії плей-офф. Випадковість? З моєї точки зору, ні. Віддаю належне тренерському штабу і всім гравцям. Вони провели ці ігри на максимумі своїх можливостей. З чим я їх і вітаю.

По грі. Не все виходило у «Динамо». В ідеалі хотілося, щоб у першому таймі в контратаки команда виходила великою кількістю гравців. Домінація «Лаціо» була очікувана. Але «Динамо» впоралося з завданням побудови та надійності оборони. Моментів біля воріт «Динамо» було мало.

Хочу відзначити впевнену гру центербеков, особливо Бурди, який вдало розрядив ситуацію при діагональному прострілі. Кінцівка першого тайму була за «Динамо».

Другий тайм. Гра набула непередбачуваного характеру - команди розкрилися. «Динамо» забило гол в результаті логічної атаки (плюс, завдяки майстерності Циганкова). Після забитого м'яча почалися провали в центральній зоні «Динамо», в наслідок чого - 2:1.

Хацкевич в черговий раз вгадав із заміною. Мораєс забив шедевр. Тактично, але не без валідолу, нам вдалося утримати прийнятний результат. Крапка не поставлена. «Динамо» чекає матч-відповідь у Києві. «Лаціо» тепер змушене грати в «all-in», що збільшує шанси «Динамо».

Гармаш? Це вже зовсім інша історія. Не хотілося б проводити паралелі з Хачеріді. Але висновки керівництву «Динамо» потрібно зробити обов'язково», - написав Заховайло на своїй сторінці у Facebook.