Чемпіонат U-19. «Динамо» знищило у принциповому матчі «Маріуполь»

Динамо Київ 10 Березня, 13:10 914
Чемпіонат U-19. «Динамо» знищило у принциповому матчі «Маріуполь» | 19-27
У рамках 16 туру чемпіонату U-19 київське «Динамо» вдома впевнено перемогло «Маріуполь».

Порівняно з попереднім матчем, у якому «біло-сині» перемогли «Шахтар» (2:1), тренерський штаб на чолі з Ігорем Костюком зробив у стартовому складі дві заміни. У воротах основного воротаря Кучерука замінив Нещерет, який дебютував у чемпіонаті U-19, а замість Мащенка на лівий фланг півзахисту вийшов Янаков.

Динамівці активно розпочали гру, і вже на 9-й хвилині відкрили рахунок – це Ващишин вдало відгукнувся на подачу Козиренка з лівого флангу та головою переправив м’яча в кут воріт. У середині тайму господарі подвоїли свою перевагу, і знову до взяття воріт призвела подача з лівого флангу – цього разу з кутового навісив Янаков, а Сирота виявився найрозторопнішим у штрафному майданчику та пробив повз голкіпера.

Багато тренерів кажуть, що перевага у два м’ячі є навіть більш небезпечною, ніж мінімальна. Так, напевно, сталося й із динамівцями – розслабившись, «біло-сині» припустилися помилки в центрі поля, пропустили швидкий випад суперника, й Вискребенцев із меж штрафного майданчика пробив повз Нещерета, зіпсувавши тим самим нашому голкіперу дебют на професійному рівні.

Пропущений м’яч змусив «біло-синіх» мобілізуватися, й перед перервою забити ще двічі. Спочатку Ісаєнко вдало запресингував у штрафному майданчику після сейву голкіпера, захисник «Маріуполя» намагався розрядити обстановку, вибивши м’яча подалі від воріт, але влучив у ногу Євгену, від якої куля залетіла у ворота. Цей гол став для нападника тринадцятим у чемпіонаті, що дозволило йому затвердитися на чолі бомбардирських перегонів юнацької першості. А вже на останній хвилині основного часу першого тайму арбітр призначив вільний удар у межах штрафного майданчика за небезпечну гру гравця «Маріуполя» проти Ісаєнка, і після розіграшу стандарту Наумець точно пробив у кут.

Відпочивши, на другий тайм динамівці вийшли з не меншою зарядженістю на боротьбу, що показали відразу після поновлення гри. Перша ж атака завершилася черговим взяттям воріт «Маріуполя» – після закидання вперед Ісаєнко зачепився за м'яч, прострілив із лівого флангу, й Ващишин з кількох метрів пробив повз голкіпера, оформивши дубль у матчі. А за десять хвилин Артур записав на свій рахунок хет-трик – цього разу до взяття воріт призвела помилка воротаря, який, вибиваючи м’яча після пасу свого захисника, влучив у голову динамівця, й куля залетіла вже в порожні ворота.

Маючи більш ніж солідну перевагу, «біло-сині» продовжували бігти вперед, шукаючи можливості для взяття воріт «Маріуполя». Хороші моменти були у Ісаєнка, Наумця, Сухоручка, але до фінального свистка рахунок більше не змінювався. 6:1 – переконлива перемога «Динамо», завдяки якій наша команда продовжує очолювати турнірну таблицю й у гарному настрої буде готуватися до гри зі столичним «Арсенал-Київ», що відбудеться в наступному турі.

Чемпіонат U-19. 16 тур

«Динамо» – «Маріуполь» – 6:1 (2:1).

10.03.2018. Чапаївка, НТБ «Динамо» Київ (манеж).

«Динамо»: Нещерет, Дмитрук (Білик, 67), Сирота, Чуєв (Мельник, 58), Білошевський, Козиренко (к), Янаков (Шулянський, 60), Мельничук, Наумець, Ващишин (Надольський, 64), Ісаєнко (Сухоручко, 81).

«Маріуполь»: Михайлов, Співак, Шинкаренко, Маймула, Доброхотов, Булгаков (к, Литовченко, 60), Петерман, Літюк, Мурза, Головкін, Вискребенцев (Вишняков, 74).

Голи: Ващишин (9, 46, 56), Сирота (23), Ісаєнко (41), Наумець (45) – Вискребенцев (36).

Попереджені: Шинкаренко (22) – Мельничук (90).