Сто замін Хацкевича. Гольове чуття наставника «Динамо»

Динамо Київ 11 Березня, 12:35 609
Сто замін Хацкевича. Гольове чуття наставника «Динамо» | 19-27
У поточному сезоні джокери «Динамо» забили вже 11 м'ячів і врятували не один невдалий поєдинок.

У двох останніх матчах Динамо домагалося прийнятного для себе результату не в останню чергу завдяки вдалим тренерським рішенням по ходу гри. Заміни неодноразово допомагали Олександру Хацкевичу в поточному сезоні, і zbirna.com вирішила проаналізувати всі перестановки наставника.

Вихід на поле Мораєса в Римі - сота заміна Динамо в нинішньому сезоні. Головний тренер команди використовує рокіровки далеко не по повній програмі - лише на 90%. У матчах Ліги Європи проти АЕКа Хацкевич, наприклад, зробив лише по дві заміни, а в поєдинку з Лаціо - тільки одну. На відміну від більшості своїх колег, три чверті перестановок наставник киян проводив із прицілом на посилення атакуючих дій команди. Нападників на заміну він випускав 43 рази. Не соромиться тренер міняти футболістів в перерві, а в компенсований час робить це дуже рідко.

Ключові заміни Хацкевича в поточному сезоні

Динамо - Зірка - 3:0

Перший тайм - 0:0. У перерві травмованого Євгена Хачеріді змінює Денис Гармаш (тоді на місце центрального захисника опустився Сергій Сидорчук). Цікаве було рішення. В результаті Гармаш робить дві гольові передачі, і кияни виграють з великим рахунком.

Динамо - Скендербеу - 3:1

Після першого тайму динамівці програвали на своєму полі скромному албанському колективу, і в перерві тренери вирішили поміняти Дениса Гармаша на Мораєса. Спрацювало. Вже на 49-й хвилині кияни вели в рахунку, а переможний м'яч забив якраз бразильський джокер.

Партизан - Динамо - 2:3

Ще один провалений перший тайм - тільки на цей раз було ще гірше (0:2). У перерві Олександр Хацкевич змінює Віктора Циганкова і Артема Кравця на Мораєса і Артема Бєсєдіна, і бразилець оформляє дубль, знову забивши переможний гол.

Динамо - Маріуполь - 5:1

Тут заміни почали робити тоді, коли кияни вже вели в рахунку, але ця гра була для них настільки принциповою, що ми вирішили виділити і її. Зрештою, Мораєс, що з'явився на полі, знову оформив дубль. Забив і ще один запасний - Дерліс Гонсалес.

Динамо - Зоря - 3:2

За рахунку 0:1 тренери біло-синіх роблять подвійну заміну, і один із джокерів, Бенджамін Вербич, швидко зрівнює рахунок. Активно увійшов у гру і Микола Шапаренко, а Артем Бесєдін додав атаці ще більше агресивності. У підсумку - вольова перемога.

Лаціо - Динамо - 2:

Тут заміна була одна, але яка! В середині другого тайму, коли італійці вели в рахунку, на полі з'явився Мораєс. Своїм феноменальним ударом він врятував цей матч і в черговий раз довів, що у головного тренера Динамо - прекрасне гольове чуття.