11/03/2018 21:56 188

Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Головний тренер київського «Динамо» - про мінімальну перемогу над «Вересом» у 23-му турі чемпіонату України (1:0).

- Сьогодні ми контролювали хід гри, реалізували свій момент і досягли позитивного результату. Складно було підготуватися за два дні після матчу Ліги Європи, але найголовніше, що ми здобули перемогу.

- Морозюк у сьогоднішньому матчі був замінений, Бойку надавали медичну допомогу, Циганков працював окремо від команди. Який стан у цих футболістів?

- Циганкову ми дали відпочити, не планували його сьогодні випускати. Що стосується Морозюка та Бойка, то з ними все нормально, ніяких проблем в плані підготовки до гри Ліги Європи не має бути.

- Наскільки сьогоднішній склад був близький до того, який вийде у четвер проти «Лаціо»?

- Гармаш пропускає матч-відповідь проти «Лаціо», тому опорна зона, через яку римляни будують багато комбінацій, викликає питання. Грати в один чи два нападники – це ми вирішимо в процесі підготовки. Хто буде краще виглядати та виконувати всі вимоги – той і гратиме в четвер. Будемо готуватися. Ми підняли планку так високо, що потрібно використати свій шанс.

- Зовсім випали з обойми Миколенко та Хльобас, ви на них розраховуєте?

- Миколенко 13 березня їде до молодіжної збірної, а Хльобас виглядає непогано. Впевнений, що він ще буде необхідний у чемпіонаті та Лізі Європи.

- Відсутність Хачеріді та Гармаша в заявці має дисциплінарні причини? І яка ваша думка про готовність Мбокані?

- Гармаш – не помічник у матчі з «Лаціо», тому я вирішив сьогодні не використовувати його. А що стосується Хачеріді, то йому необхідно виконувати вимоги, які висуваються до професійного футболіста.

Видно, що Мбокані ще не готовий. Але ми маємо давати йому ігровий час, тому що він хороший форвард. Сьогодні він вийшов після тривалої паузи, у нього були моменти та помилки. Коли він у хорошому стані, то дуже корисний, розганяє наші атаки. За короткий проміжок часу в сьогоднішньому матчі у нього було два моменти, але відсутність ігрової практики позначилася.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше