Віталій Буяльський: «Під кінець зустрічі самі собі створили проблеми...»

Динамо Київ 11 Березня, 23:17 810
Віталій Буяльський: «Під кінець зустрічі самі собі створили проблеми...» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський - про перемогу над «Вересом» (1:0) в 23-му турі чемпіонату України.
- Я сподівався, що в грі з «Вересом» нам вдасться швидко забити гол, що, власне, ми планували зробити і в минулій грі у Львові. Нам тоді це не вдалося. А ось в цій зустрічі у нас вийшло досить швидко відкрити рахунок, в принципі, в першому таймі могли забивати ще. У мене, до речі, був момент. Під кінець зустрічі, як завжди, самі собі створили проблеми ...

Головний тренер нам говорив, щоб на матч ми виходили з холодною головою і більше думали навіть не про спортивну злість, а про команду. Злість завжди підводить. Можливо, і була якась репетиція перед матчем з «Лаціо», але римський клуб - це зовсім інший суперник, який сповідує іншу тактику. Головне - усім бути в тонусі перед майбутньою зустріччю.

В останні десять хвилин футболісти «Вереса» почали «вантажити» м'яч вперед, намагаючись створити моменти. У першому ж таймі у них була одна або дві контратаки, а також ще кілька дальніх ударів. Фактично, більше нічого вони не створили. Ми надійно зіграли в обороні всією командою. Відзначив б також гру Вербича - це футболіст високого рівня, який, впевнений, допоможе нашому клубу добитися високих результатів.

Майбутній матч з «Лаціо»? Римляни зрівняли рахунок на 95-й хвилині в матчі з «Кальярі», мало не забили нам на останніх секундах в минулому матчі. Це говорить про те, що команда грає до останньої секунди. Нам потрібно бути сконцентрованими всі 90 з гаком хвилин на полі, - сказав Буяльський.