12/03/2018 09:47 139

Експерт: «Признач Труханов 11-метровий у ворота «Динамо» - можна було б засумніватися в професіоналізмі арбітра»

Суддівський аналіз матчу «Динамо» - «Верес» від Мирослава Ступара.

Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував для UA-Футболу рішення арбітра матчу «Динамо» - «Верес» Костянтина Труханова не призначити пенальті після падіння Станіслава Куліша в штрафному майданчику киян в середині другого тайму.

- Труханов в матчі проблем не мав. Найбільший резонанс спричинив момент на 64-й хвилині, коли Куліш зліва отримав м'яча, підправив його під себе, в боротьбу вступив Морозюк і нападник «Вереса» в результаті протиборства впав на газон. Думки тут можуть різнитися, проте, вважаю, признач Труханов в цьому епізоді одинадцятиметровий удар – можна було б засумніватися в його професіоналізмі, - заявив суддівський експерт. - Труханов розуміє футбол і чітко розсудив цю ситуацію, в якій відбулося протистояння плечем в плече. Контакт між футболістами був цілком адекватним, - уточнив експерт.

- Куліш в цьому епізоді просто дуже хотів впасти. Ми знаємо його за такою манерою гри: при найменшому контакті Станіслав намагається «допомогти» арбітрові прийняти рішення на свою користь, - підсумував ситуацію Мирослав Ступар.

В цілому, відомий суддівський експерт відзначив гарний рівень боротьби в матчі. Саме боротьби, в якій було вдосталь футболу і мало грубощів та фолів. Арбітрові за таких умов працювалося легко. Нагадаємо, що «Динамо» в підсумку обіграло «Верес» з рахунком 1:0.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше