12/03/2018 11:38 145

Фішка Циганкова. Як півзахисник «Динамо» може урізноманітнити гру збірної

У цьому році Віктор Циганков завдав сім ударів по воротах і забив п'ять м'ячів. Все - з меж штрафного майданчика.

У 2018 році півзахисник Динамо Віктор Циганков забив п'ять м'ячів. Ми вже відзначали високу ефективність в його грі, адже по воротах суперників він завдав всього сім ударів. Лівий вінгер киян володіє тією самою необхідною якістю для будь-якого флангового півзахисника - він постійно вривається в штрафний майданчик суперника, закриває дальню штангу під час атак через правий фланг. Всі свої голи в цьому році Циганков провів із близької відстані, і напередодні чергових матчів збірної України - це хороший знак.

Претензії до Коноплянки

Наставник нашої національної команди Андрій Шевченко не раз говорив, що вимагає від флангових гравців атаки активних дій безпосередньо в штрафному майданчику. І якщо у Андрія Ярмоленка з цим проблем ніколи не виникало, то Євген Коноплянка майже 70% всіх своїх ударів в складі збірної завдає з середньої та дальньої дистанції. За весь відбірковий цикл ЧС-2018 півзахисник «Шальке» виконав, наприклад, лише 45 техніко-тактичних дій безпосередньо в штрафному майданчику суперника. У Андрія Ярмоленка було понад 60 таких ТТД. Майже в півтора рази більше.

У шести поєдинках у складі «Динамо», зіграних у 2018 році, Віктор Циганков здійснив 37 ТТД в активній зоні (хоча його партнери доставляли туди м'яч не так вже й часто), і на це напевно звернули увагу в штабі збірної України, адже у футболі з меж штрафного майданчика забивають понад 80% голів. А пробити з дальньої дистанції, в тому числі і зі штрафного, Циганков теж вміє. В загальному, на лівому фланзі атаки синьо-жовтих намічається серйозна конкуренція...

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше