12/03/2018 12:54 164

Олег Блохін: «У 1972 році хотів залишити «Динамо»

Колишній нападник і головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін розповів, як міг покинути клуб ще на початку своєї зіркової кар'єри.

«У 1971-му році я вперше зіграв за першу команду «Динамо», але вже в 1972-му році хотів йти з клубу. У 1970-му і 1971-му роках я вже заявляв про себе в дублі «Динамо». А в першій команді тоді в нападі грали Онищенко, Хмельницький, Бишовець і Пузач. Чотири нападники! Я був п'ятим. Ось куди мені?..

Розумів, що мені в команді поки просто немає місця. Тому вирішив йти. Була, зокрема, пропозиція від московського «Торпедо». А ще від команди з-під Ташкента з назвою «Політвідділ» - там мені пропонували божевільну на ті часи зарплату в розмірі півтора мільйона рублів!

Що утримало? Чорт його знає... По-моєму, Хмельницький отримав серйозну травму. Бишовець теж вибув через пошкодження. Одним словом, вийшло так, що я почав грати. Амбіцій у мене тоді було, звичайно, море! У 19 років я вважав, що в дублі я вже все своє назабивав. І просто рвався грати!» - сказав Блохін в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, легендарний форвард виступав за «Динамо» протягом 17-ти років - з 1971 по 1988 рр.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше