Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду

Динамо Київ 12 Березня, 14:59 977
Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду | 19-27
Цими вихідними серед усіх орендованих динамівців грали лише представники «Зорі».

Захисник «Олімпіка» Зураб Очігава пропускав матч 23-го туру УПЛ проти «Карпат» через перебір карток. Але донеччани і без нього здобули впевнену перемогу на виїзді - 0:3.

Павло Лук'янчук не мав права допомогти «Вересу» в київському поєдинку з «Динамо» (1:0) за умовами орендного контракту.

А за «Зорю» в Маріуполі зіграли одразу двоє орендованих динамівців, проте луганчани вивезли звідти лише нічию - 0:0 (наприкінці першого тайму Сілас не реалізував пенальті). Олександр Андрієвський (на фото) вийшов у стартовому складі «Зорі», заробив попередження за фол на 62-й хвилині, а через кілька хвилин був замінений на екс-динамівця Харатіна. Олександр Тимчик провів на полі весь матч, відпрацьовувауючи як в обороні, так і в атаці, проте запам'ятався і своєю помилкою у другому таймі, коли після рикошету «Маріуполь» ледь не відкрив рахунок.

Максим Коваль відбував дискваліфікацію за вилучення у попередньому матчі Ла Ліги. Без нього «Депортіво» програло в гостях у «Жирони» (2:0) в 28-му турі іспанської першості. Наразі команда Кларенса Зеєдорфа йде на передостанньому, 19-му місці.

Сергій Рибалка втретє поспіль залишився у запасі «Сівасспора», цього разу - на поєдинок 25-го туру турецької Суперліги з «Касимпашою», який завершився з рахунком 2:2.

А Віторіну Антунеш вперше за тривалий час провів увесь матч на лаві запасних у домашньому протистоянні «Хетафе» з «Леванте» (0:1).