«VAR нас ігнорує»: як лідерів «Лаціо» перед матчем з «Динамо» довели до розпачу

Динамо Київ 12 Березня, 19:01 1223
«VAR нас ігнорує»: як лідерів «Лаціо» перед матчем з «Динамо» довели до розпачу  | 19-27
​Півзахисник та нападник «Лаціо» Марко Пароло та Чіро Іммобіле поскаржились на систему відеоповторів, яка вже не вперше впливає на очкові втрати суперника «Динамо» по ЛЄ.

Між матчами з київським Динамо за вихід у чвертьфінал Ліги Європи римляни поїхали на Сардинію. Лаціо зумів відігратись лише на останніх хвилинах завдяки диво-голу Іммобіле у стилі Ібрагімовіча.

Однак після гри лаціалі синхронно нарікали на VAR – відеоасистента рефері, який не сприяє команді в поточному сезоні, а навпаки, частенько відбирає очки.

Суддя матчу з Кальярі спочатку призначив пенальті на користь господарів після перегляду відео. Натомість в епізоді, коли команда Сімоне Індзагі претендувала на 11-метровий, рефері Марко Гуїда і не думав перевірити ситуацію за допомогою відеоповторів.

«Коли ви фанат Лаціо і чекаєте VAR на свою користь», ви дуже нагадуєте Пабло Ескобара із серіалу «Наркос».

«Вони не хочуть використовувати VAR у наших ситуаціях, позаяк тоді будуть змушені визнати нашу правоту. Чіро Іммобіле не мав жодних причин пірнати у штрафному. Суддя повинен був перевірити цю ситуацію.

Технологія VAR є дуже корисною, але має використовуватись належним чином. Як у другому таймі, коли Кальярі присудили пенальті.

Очевидно, що в цьому сезоні VAR вимикається, коли мова йде про нас. Гуїда сказав нам, що не думає, що там був пенальті, а судді з VAR йому підтвердили це. Вони точно дивились якийсь інший матч», – обурився Пароло.
«Ми не грали добре і знаємо про це. Лаціо має повернутись на стежку перемог якнайшвидше.

Найбільше мене дратує те, що VAR не існує для нас. Якщо ситуація може бути на нашу користь, нікому й в голову не прийде перевірити її. Як на мене, суддя повинен був призначити пенальті у їхні ворота», – а це вже Іммобіле, герой суперечливого епізоду та й матчу загалом.

Мауро Бергонці, 46-річний італійський суддя, визнав, що пенальті на Іммобіле було «як святая святих», а не призначити його – жахлива помилка.

Перед матчем з Динамо Лаціо втрималось на 4-му місці (дає право грати в Лізі чемпіонів), однак безвиграшна серія команди Індзагі вже становить 4 матчі в усіх турнірах.

«Наша позиція в турнірній таблиці могла бути зовсім іншою, якщо ви додасте пенальті у ворота Ювентуса, Торіно, Дженоа... Є речі, які змушуть думати дуже погано», – вкотре звернув увагу на одностороннє суддівство Сімоне Індзагі – радий, що VAR не використають з Динамо.