13/03/2018 11:16 292

Артем Франков: «Павелко домовився з каналами «Футбол 1/2», щоб над ним не знущалися, а за це він максимально ускладнюватиме життя «Динамо»

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков на 112 каналі у програмі «Гордон» поділився думками з приводу «раптової дружби» Андрія Павелка та каналів групи «Футбол».

- Раніше Павелка часто був «битий» каналами «Футбол 1/2», а тепер вони його постійно підтримують. У чому причина таких змін?

- Вони просто знущалися над ним. Висмикували фрази з контексту. Тим більше, Павелко є не найкращим оратором, м'яко кажучи. Було й до чого причепитися після ЄВРО-2016, коли намагалися виправдати провал збірної. А тут, ще ввечері, Павелка мочать і вибирають перехожих на вулиці, які скажуть про нього якусь гидоту — раптом. це припиняється. За всією логікою — це плоди закулісної домовленості. З господарями каналу було укладено усну чи письмову угоду. А господар каналу ТК «Футбол» Рінат Ахметов. Це відомо всім.

Павелка вже так дістала критика, до глибини душі, що він підняв питання про зміну транслятора матчів збірної України, але це не можливо, через те, що транслятор купує права в агентів УЄФА або ФІФА, і ніякого відношення до ФФУ це зараз не має. І раптом — домовилися.

Але він ж за це щось повинен зробити? І у мене є ґрунтовні припущення, що за це він повинен максимально ускладнити життя «Динамо».

На якомусь етапі підозрювали, що Павелко є людиною Суркіса. У тому числі і в донецькому «Шахтарі». Однак, з певного моменту ніяких підозр вже немає. Вони розвіяні впевненою ходою ФФУ.


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше