13/03/2018 13:02 131

Українські вболівальники звернулися у WADA по справі Срни

​Українські фанати незадоволені тим, що Срна реально відбуде лише 11 місяців дискваліфікації замість 17 та шукатимуть справедливості у WADA.

Українські фанати просять WADA звернути увагу на ситуацію із захисником Шахтаря Даріо Срною. На їхню думку, футболіст відбуде значно менший термін покарання, ніж повинен. Відповідну заяву вони розмістили на сторінці WADA у Facebook.

«Шановний сер Крейг Ріді,

ми в Україні з захопленням стежимо за Вашою боротьбою з допінгом у спорті. Нам відома Ваша принципова та послідовна позиція у цьому питанні. Саме тому хочемо звернути Вашу увагу на один випадок, який ще не отримав оцінку WADA, але вже спровокував скандал в нашій країні.

Йдеться про зухвало м’яке покарання футболіста ФК Шахтар Даріо Срни, якого спіймали на вживанні стероїдів. Національний антидопінговий центр України дискваліфікував його на 17 місяців. Але до терміну дискваліфікації футболіста чомусь було зараховано період тривалістю близько 6 місяців, коли Даріо Срна фактично продовжував свої виступи за клуб.

Таким чином, реальна дискваліфікація складе не 17 місяців, а лише 11 місяців. І у нас є певні підстави вважати, що така ситуація склалася виключно через ангажованість Національного антидопінгового центру України. Проте, найбільше нас турбує той факт, що це вже четвертий (!) випадок вживання допінгу в ФК Шахтар. Вочевидь, такі м’які покарання футболістів цього клубу заохочують вживання стероїдів і в майбутньому. Переконливо просимо Вас розглянути цей випадок, та прийняти по ньому справедливе рішення», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, Срна за вживання допінгу дискваліфікований на 17 місяців. Згідно з рішенням Національного антидопінгового комітету, дискваліфікація розпочалася 22 березня 2017 року, коли було взято допінг-пробу у футболіста. Срна може розпочати тренування з командою 22 червня, а грати за «гірників» – з 22 серпня.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше