13/03/2018 15:33 122

Чи вчинить Шевченко, як Гвардіола? Доля Зінченка в збірній України

Колишні захисники збірної України прогнозують, що Андрій Шевченко буде використовувати Олександра Зінченка на його колишній позиції.

До першого матчу збірної України в 2018 році ще 10 днів, але багатьох уболівальників і фахівців вже цікавить питання, на якій позиції в національній команді будуть використовувати Олександра Зінченка. У Манчестер Сіті він грає на лівому фланзі оборони, але команді Хосепа Гвардіоли оборонятися доводиться по великих святах. Яке рішення прийме Андрій Шевченко, скоро дізнаємося. А поки «Команда 1» поцікавилася думкою колишніх футболістів збірної України, які не раз виходили в формі головної команди країни на місці лівого захисника...

Юрій Дмитрулін: «У збірній є кому закрити лівий фланг»

«Я бачу Зінченка виключно в півзахисті, все-таки більшу частину кар'єри він провів саме там. На своїй звичній позиції в середині поля він не грає в Манчестер Сіті через занадто високу конкуренцію. Але Саша молодець, вхопився за свій шанс і зміг закріпитися в одному з найсильніших європейських клубів, нехай і на місці лівого захисника. Правда, в збірній він буде більш корисний в середині поля, а лівий фланг оборони у синьо-жовтих є кому закрити. Це і Соболь, і Матвієнко».

Володимир Микитин: «Тут треба оборонятися набагато частіше»

«В середині поля у Манчестер Сіті є футболісти сильніше, ніж Зінченко, тому йому знайшлося місце зліва в обороні. Я не сумніваюся в майстерності Олександра, але у нього в цій ролі багато виходить ще й тому, що Сіті практично завжди атакує і у Зінченка набагато менше чорнової роботи. Збірна України обороняється частіше, і зліва в обороні є той же Соболь. Тому нашого англійського легіонера з його технікою і баченням поля краще використовувати в півзахисті, звідки він може віддати гострий пас».

В'ячеслав Шевчук: «Для Шевченка це скарб»

«Більш комфортна для Зінченка позиція - в лінії півзахисту. Але в обороні він зараз грає не тільки через велику конкуренцію в Манчестер Сіті, а й через свою грамотность, різнобічность. Думаю, багато хто був здивований, коли побачили цього футболіста в ролі лівого бека. Але ви подивіться, як Хосеп Гвардіола довіряє молодому гравцеві, а рівень змагань в Прем'єр-лізі всім відомий. Скажу більше, Зінченко - топ-гравець на місці лівого захисника. Не володіючи великими габаритами, він дуже грамотно вибирає позицію, добре ставить корпус, читає гру. Якщо Олександр буде і далі прогресувати, в чому я не сумніваюся, Гвардіола в своїх тактичних побудовах підніме українського універсала вище.
Для головного тренера збірної України Андрія Шевченка такий футболіст - скарб. Зінченко в матчах національної команди вже може спокійно грати зліва в захисті. Хоча для мене там поки номер один - Микола Матвієнко, який, до речі, показав, що і в центрі оборони каші не зіпсує».

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше