13/03/2018 18:40 179

Кларенс Зеєдорф: «Рубен грає краще Коваля, він буде основним воротарем»

Головний тренер «Депортіво» в інтерв'ю La Voz de Galicia розповів про те, на кого з воротарів своєї команди він розраховує більше і чому. Кларенс Зеєдорф підкреслив, що довіряє Рубену, незважаючи на те, що він пропустив багато голів і не завжди виручав команду.

- Коваль отримав від вас шанс проявити себе, але упустив його? Це була груба помилка з його боку?

- Ні, тому що в цій ситуації не тільки він зробив помилку. Просто Рубен для мене на даний момент кращий воротар. Він більш досвідчений, у нього є характер, він психологічно стійкий. Я вирішив дати шанс Ковалю, бо він заслужив це на тренуваннях. Але я думаю, що Рубен більш технічно підготовлений, ніж Коваль. Не я один, ми всі так думаємо, весь тренерський штаб. На сьогодні Рубен грає краще Макса. Коваль отримав шанс показати себе, але йому все ще потрібно працювати над собою на тренуваннях.

- Можна сказати, що ваш вибір - це Рубен?

- Так. Мій основний воротар - Рубен. Думаю, він заслуговує на нашу довіру. Він провів дуже хороші матчі за «Депортіво». Я згоден з тим, що «Депортіво» пропустив багато голів, але більша частина цих голів - це помилки захисту, який погано грає і часто допускають індивідуальні помарки.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше