14/03/2018 13:50 132

Олександр Шовковський: «Якість гри, яку показує Бойко, мені подобається»

Олександр Шовковський вважає, що майбутнє Максима Коваля в Іспанії перебуває виключно в його власних руках.

- Олександре, чого ви очікуєте від фіналу Ліги чемпіонів, який пройде в Києві?

- Така подія вперше відбудеться в нашій столиці, і ми з величезним інтересом його чекаємо. Сподіваюся, що наше місто відвідає велика кількість туристів, які буде підкорені і нашою Україною, і привітністю її жителів, так само, як це було під час проведення Євро-2012. Будь-який значимий захід у країні привертає до себе увагу і на цій хвилі з'являються нові можливості та залучення коштів і в економіку держави, і в розвиток футболу, як дитячого, так і професійного, - сказав Шовковський в інтерв'ю zbirna.com.

- Який фінал Ліги чемпіонів став для вас найбільш пам'ятним?

- Однозначно сказати складно. Але емоційно було важко дивитися фінал Ліги чемпіонів 1999 року, в якому зустрілися Баварія і Манчестер Юнайтед. Я особисто тоді вболівав за німецький клуб, тому що десь хотілося усвідомлювати, що динамівці поступилися в півфіналі переможцю Ліги чемпіонів.

- Вам імпонує нинішнє київське Динамо?

- Не хотів би відповідати на це питання, оскільки моє сприйняття буде суб'єктивним. Можу сказати, що зараз йде перебудова команди і тренерський штаб залучає велику кількість молодих гравців. В цьому плані я бачу величезний потенціал для Динамо, але, безумовно, його потрібно ще реалізувати.

- Як вам ситуація з Гармашем в останньому матчі проти Лаціо? Президент київського Динамо Ігор Суркіс сказав, що боротися з Денисом немає сенсу...

- І не треба з ним боротися. Його треба сприймати таким, яким він є, чи не сприймати взагалі. Змінити людину у віці 30 років фактично неможливо, так як це сформована особистість.

- Як ви оцінюєте гру Дениса Бойка після повернення в Динамо?

- Скажу так - якість гри, яку він показує, мені подобається.

- Чи зуміє, на ваш погляд, Максим Коваль впоратися зі стресовою ситуацією після невдалого дебюту в іспанському Депортіво?

- На жаль, мої можливості як віщуна дуже обмежені. Говорити про це досить важко, адже я не знаю, як він особисто сприймає ситуацію, що склалася. Його майбутнє в Депортіво залежить виключно від його розуміння нинішнього стану. В даному випадку, сподіваюся, що у нього вистачить здорового глузду і характеру пройти через це випробування.

- На ваш погляд, хто з воротарів може претендувати на позиції Пятова і Бойка в збірній України?

- На сьогоднішній день я дивлюся, як правило, матчі за участю київського Динамо і донецького Шахтаря. Тому, мені складно дати оцінку можливостей воротарів у чемпіонаті України. Але, виходячи з того, що я дійсно бачив, найбільший потенціал у Луніна.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше