«Динамо» - «Лаціо»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 15 Березня, 18:49 950
«Динамо» - «Лаціо»: стартові склади. ОНЛАЙН  | 19-27
До вашої уваги стартові склади, онлайн та текстові трансляції матчу-відповіді 1/8 ЛЄ між київським «Динамо» та римським «Лаціо».

«Динамо»: Бойко, Шепелєв, Морозюк (К), Мораєс, Циганков, Піварич, Бурда, Буяльський, Бєсєдін, Кадар, Кендзьора.

Запасні: Рудько, Гонсалес, Шабанов, Хачеріді, Шапаренко, Алібеков, Мбокані.

«Лаціо»: Стракоша, де Врей, Патрік, Лукас, Андерсон, Пароло, Іммобіле, Альберто, Луліч (К), Раду, Феліпе.

Запасні: Геррієрі, Лукаку, Нані, Баштуш, Кайседо, Марушич, Мурджа.

Онлайн трансляцію можна переглянути за даним посиланням.

Текстова трансляція буде проведена на цій же сторінці.

1. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

2. Першу атаку провели гості, але невдало.

3. Феліпе Андерсон увірвався до штрафного, обіграв Кендзьору, але випустив м'яч за межі поля. Гостро було.

4. Очікувано кияни сіли у захист. Головне, щоб не грали як проти АЕКа у Києві.

5. Андерсон пробив вище воріт з двадцяти метрів.

7. Феліпе Андерсон знову створює проблеми для Динамо. Увірвався бразилець до штрафного, зробив простріл, який зміг заблокувати Піварич.

8. КАДААААААР! БРАВО ТАМАШ! Імобіле вийшов віч на віч з Бойком, обіграв його і пробивав у порожні ворота, але Кадар у відчайдушному стрибку рятує команду.

9. Луіс Феліпе пробив вище воріт.

12. Бєсєдін заробив перспективний стандарт.

13. Морозюк подав до штрафного, а Люлич перевів м'яч на кутовий.

14. Відбились гості і відразу почали свою атаку.

15. Мораєс порушив правила у центрі поля.

16. МОМЕНТ! Імобіле з десяти метрів пробивав, але повз ворота.

17. Перша жовта. Луіс Феліпе жорстко збив Мораєса.

19. Невелика пауза закінчилась. Мораєсу надали допомогу лікарі. Гру поновлено.

20. Непоганий випад від Динамо! Циганков прострілив з меж штрафного на Морозюка, який не до кінця зрозумів Віктора і не зміг пробити.

22. Кутовий заробили гості.

23. ГОЛ! Лукас Лейва головою замикає передачу з кутового. Бойко помилився на виході.

25. Кутовий заробили кияни.

26. Морозюк подав у район трибуни. Беззуба подача.

29. МОМЕНТ! Циганков з двадцяти метрів пробив вище воріт.

30. Циганков в офсайді.

33. Кутовий для гостей.

34. ГОСТРО! Луіс Альберто закрутив м'яч з кутового, але Бойко зміг кулаками вибити його.

35. Ще один момент! Луіс Альберто пробив з кута штрафного повз ворота.

38. Циганков фолить в атаці.

39. 100% момент у Імобіле. Феліпе Андерсон віддав на Імобіле, який з трьох метрів пробив повз ворота.

41. ЩЕ МОМЕНТ! Імобіле вийшов віч на віч, але не переграв Бойка. Що з захистом??? Просто прохідний двір.

42. Знову МОМЕНТ! Це вже не смішно. Імобіле знову вийшов віч на віч, перекидував Чіро Бойка, яле Денис встиг зреагувати.

43. Циганков в офсайді.

44. Кадар отримав травму. Шабанов зараз вийде на поле.

45. Арбітр додав три хвилини.

45+2. Буяльський пробивав, але його удар заблоковано.

ВСЕ! Перерва. ПРОВАЛЬНИЙ перший тайм. Будемо відверті. 0-1 горимо і це ще добре. Лаціо мав ледь не з десяток моментів, щоб забити.

46. Другий тайм розпочався!

47. Мораєс порушив правила в атаці.

49. Кутовий заробили кияни. Непоганий початок тайму від господарів. Дуже активно.

50. МОМЕНТ! Бєсєдін головою пробив повз ворота.

51. ВАУ. Це просто диво. Патрік з чотирьох метрів не влучив у майже порожні ворота. Ледь рахунок не став 2-0

54. Імобіле в офсайді.

55. Бєсєдін в офсайді.

56. Жовту картку отримав Мораєс за відмашку.

57. МОМЕНТ! Знову щастить киянам. Альберто пробив зі штрафного, Бойко не рятував вже, але м'яч пролетів вище воріт.

58. ЗАМІНА! Ну нарешті. Гонсалес вийшов замість Морозюка.

60. Буяльський порушив правила у захисті. Черговий стандарт біля наших воріт.

61. Бойко на виході відмінно зіграв і почав атаку Динамо.

63. Черговий кутовий для Лаціо.

64. Гонсалеса збили на половині поля Динамо. Тактичний фол від Лукаса.

67. Шабанов отримав жовту.

68. Кутовий заробили гості.

69. Пароло пробив вище воріт.

71. МБОКАНІ виходить забивати! Пішов відпочивати Бєсєдін.

72. МОМЕНТ! Андерсон пробив з декількох метрів, але Бойко рятує.

73. ШАААНС! Циганков з двадцяти метрів пробив трішки вище воріт.

77. Кутовий заробили кияни. Це шанс!

78. МОМЕЕЕНТ! Який удар Гонсалеса! Зовсім трохи не вистачило точності.

80. Шепелєв порушив правила в атаці.

82. Кутовий заробили гості.

83. ГОЛ. 0-2...

85. Ну що, залишається хвилин 7-8 з урахуванням додаткового часу. Навіть на гол кияни не награли, будемо відвертими.

87. Заробили кияни стандарт.

88. Мбокані пробив вище воріт.

Ну, ось і все. Лаціо сьогодні на 100% переграв Динамо і заслужено виходить до 1/4 фіналу Ліги Європи.