17/03/2018 21:04 238

Святослав Сирота: «У деяких гравців «Динамо» теж є «чемоданний настрій»

Колишній гравець київського «Динамо» Святослав Сирота відзначив 1927.kiev.ua, що деякі гравці «біло-синіх» невмотивовані викладатися в матчах чемпіонату України.

— З «Ворсклою» буде вкрай важко. Такі поразки, як із «Лаціо», вимотують як психологічно, так і фізично.

Важко буде налаштуватися, вийти і показувати свою найкращу гру. Як би не хотілося швидше перемкнутися на нову гру, але, внутрішньо, емоції будуть зовсім інші.

В європейських клубах є спеціальні психологи, які в таких ситуаціях працюють із гравцями і допомагають їм переступити через психологічне «не можу». В «Шахтарі» теж є кілька гравців, які не можуть себе змусити грати. Той же Бернард. Тому що в них уже в думках «чемоданний настрій».

Такі ж самі настрої є і в деяких гравців «Динамо». Після поразок в єврокубках багатьом футболістам складно себе змусити викладатися в матчах чемпіонату України. Тренери і психологи мають пояснити, що гравці не повинні робити собі паузу або виходити на поле зі спущеними рукавами і думками: «Якби це матч Ліги Європи, або Ліги чемпіонів, то я зіграв-би. А так – навіщо воно мені потрібно?

Все ж, я думаю, кваліфікації у тренерського штабу достатньо, щоб розворушити гравців, не дати їм сильно страждати після поразки і налаштувати на результативну гру із «Ворсклою».

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше