«Динамо» легко розгромило «Ворсклу»

Динамо Київ 18 Березня, 21:28 1274
«Динамо» легко розгромило «Ворсклу» | 19-27
3745 глядачів на стадіоні побачили розгром полтавців.

На цю гру в ролі капітана динамівців на поле виводив Віктор Циганков. Це восьмий капітан «Динамо» в цьому сезоні УПЛ. Віктор став наймолодшим капітаном в історії «біло-синіх». І з цією ролю він справився навідмінно, вже на 4 хвилині він подав із кутового з правого флангу, Артем Бєсєдін добіг на потрібну позицію - і ударом головою вразив ворота полтавської «Ворскли». 1:0 на користь київського «Динамо»:

На початку другого тайму «Динамо» знову забило з кутового від Циганкова. Віктор накинув на ближню стійку Гармашу, той продовжив політ м'яча на Бурду, а захисник переправив «круглого» в сітку.

А ще через декілька хвилин кияни зняли будь-які питання про переможця. Циганков у штрафному майданчику «Ворскли» виборов м'яч у Даллку та змусив суперника сфолити – пенальті. Молодий капітан сам реалізував 11-метровий.

Під завісу зустрічі Хльобас встановив підсумковий рахунок – 4:0.

Завдяки цьому успіху «Динамо» набрало 51 пункт та зберегло 6-очкове відставання від «Шахтаря». «Ворскла», маючи 37 балів, за підсумками туру втратила третє місце.

Україна. УПЛ, 24 тур

«Динамо» 4:0 Ворскла»

Автори голів: Бєсєдін 4 хв., Бурда 59 хв., Циганков 63 хв. (пен.), Хльобас 89 хв.