Динамівці в оренді: автогол Очігави

Динамо Київ 19 Березня, 16:53 854
Динамівці в оренді: автогол Очігави | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Захисник Зураб Очігава провів у складі «Олімпіка» один тайм матчу проти «Зірки» в 24-му турі УПЛ, вийшовши на заміну на 46-й хвилині. Проте встиг відзначитися автоголом, який виявився єдиним забитим м'ячем у поєдинку та приніс перемогу команді з Кропивницького - 0:1.

Павло Лук'янчук зіграв увесь матч у складі «Вереса» в зустрічі проти «Зорі», яка завершилася перемогою луганчан - 0:1. На рахунку оборонця - жовта картка за фол на 27-й хвилині.

А на іншому боці барикад виявився Олександр Тимчик, який також провів у складі «Зорі» усі 90 хвилин, надійно відігравши в обороні на непростому полі «Арени Львів». Інший орендований динамівець, Олександр Андрієвський, допомогти команді Юрія Вернидуба не зміг через пошкодження, яке отримав перед матчем.

Максим Коваль залишився в запасі «Депортіво» на поєдинок 29-го туру Прімери проти «Лас-Пальмас» (1:1), а Сергій Рибалка «грів лавку» у грі «Бурсаспор» - «Сівасспор» (1:0) в 26-му турі турецької Суперліги.

Віторіну Антунеш провів повний матч за «Хетафе» на виїзді проти «Реал Сосьєдада» (1:2 на користь команди португальця). Віторіну здійснив два фоли та заробив попередження. Протягом гри Антунеш зробив всього 16 пасів на одноклубників з низьким відсотком точності - 43,8%.