Футбол України 22 Березня, 13:23 957
Україна – Саудівська Аравія на ЧС-2006: історичний гол Русола, суперпостріл Реброва та вирішальний м'яч Шевченка | 19-27
Збірна України має дуже хороші спогади про останню дуель проти Саудівської Аравії на ЧС-2006.

Зі своїм найближчим спаринг-партнером «синьо-жовті» зустрічались 19 червня 2006 року в Гамбурзі у матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату світу. Тоді команда Блохіна розгромила Саудівську Аравію та здобула першу у своїй історії перемогу на Мундіалі.

Вже на 4-й хвилині історичний гол за збірну України провів захисник Андрій Русол, а в кінці першого тайму Сергій Ребров подвоїв перевагу «синьо-жовтих» божевільним пострілом з дальньої дистанції.

Не покинув поле без забитого гола і нинішній наставник збірної України Андрій Шевченко, який зняв усі питання про переможця в дебюті другого тайму ударом головою після передачі Калініченка. Максим, до слова, своїм м'ячем поставив крапку в зустрічі, а асист собі у актив записав Шева.