Чим корисна неоднозначна нічия збірної України в матчі з Саудівською Аравією

Збірна України 23 Березня, 23:37 901
Чим корисна неоднозначна нічия збірної України в матчі з Саудівською Аравією | 19-27
Завершився товариський поєдинок збірних України і Саудівської Аравії (1:1).

Depo.Сектор по гарячих слідах робить попередні висновки з матчу.

Академічний футбол. Згідно з статистикою першого тайму збірна України грала в неефективний футбол. Володіння м'ячем було 58% на 42% на користь «синьо-жовтих». В той же час окрім голу Кравця не було ударів в ствір воріт (вісім «пострілів» загалом в напрямку рамки суперників українців). І це насправді є погано, адже володіння м'ячем без постійної гостроти найчастіше в підсумку зіграє проти тебе самого. І це і сталося, коли збірна України пропустила зовсім необов'язковий гол.

Нападник Кравець. Можна припустити, що два нападники, які є в розпорядженні Андрія Шевченка мали б отримати по матчу ігрової практики. Вихід Артема Бєсєдіна в кінцівці матчу, це швидше бажання тренерського штабу виграти поєдинок. Гра форварда «Кайсеріспору» Артема Кравця залишила неоднозначне враження. Так, він в першому таймі тримав в напрузі захист аравійців, заробив для суперника жовту картку, забив красивий гол. Але по перерві нападник був непомітним. Зважаючи на дефіцит якісних форвардів в Україні, Кравець можете поставити собі тверду четвірку. Але для порівняння потрібно бачити гру в синьо-жовтій футболці Артема Бєсєдіна довше, аніж 10 хвилин

Корисний спаринг. Шевченко зробив 6 замін. Дозволив дебютувати Андрію Луніну, і той точно каші не зіпсував. Міг Бєсєдін стати рятівним джокером для тренера. Ігрову практику отримали Євген Коноплянка, який зараз не є основним в «Шальке» та Євген Хачеріді, який поскандалив з головним тренером «Динамо». Добре на правому фланзі захисту себе показав Олександр Караваєв. Збірна постійно домінувала і повинна була перемагати, якщо б свій момент реалізував Марлос. Тому ця гра однозначно піде на користь...