Гол динамівця приніс збірній України U-19 перемогу над Сербією

Динамо Київ 24 Березня, 17:56 595
Гол динамівця приніс збірній України U-19 перемогу над Сербією  | 19-27
​Сьогодні збірна України у другому матчі еліт-раунду відбору до Євро-2018 (U-19) виграла у своїх сербських однолітків — 2:1.

Після нічиєї зі шведами підопічні Олександра Петракова у другому матчі четвертої відбірної групи до Євро-2018 (U-19) здобули вольову перемогу над сербами — 2:1. Синьо-жовті пропустили першими на 21-й хвилині гри. Динамівський захисник Віталій Миколенко порушив правила у власному штрафному майданчику, і Джордже Йованович реалізував пенальті.

Однак на 79-й хвилині Миколенко реабілітувався. Скориставшись передачею півзахисника «Шахтаря» Олексія Кащука, Віталій відновив рівновагу у поєдинку. А у компенсований час зустрічі переможний м′яч забив захисник «Дніпра-1» Олександр Сафронов.

Євро-2018 (U-19). Елітний раунд. Група 4

Україна (U-19) — Сербія (U-19) — 2:1 (0:1)

Голи: Миколенко (79, Кащук), Сафронов (90+1, Миколенко) — Д. Йованович (21, пенальті).

Україна (U-19): Кучерук, Бондар (к), Сафронов, Миколенко, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 73), Супряга (Кулаков, 64), Бєляєв, Дришлюк, Кащук (Козиренко, 90+3), Снурніцин.

Сербія (U-19): Декич, Влалукін, Бошняк (к), Петрович, Ілич, Д.Йованович, Деветак, Іванчевич, Максимович (Ступаревич, 88), Мішкович (Коїч, 74), С. Йованович (Йовелич, 81).