​Реабілітувалися. Японія – Україна: 1:2

Збірна України 27 Березня, 17:17 815
​Реабілітувалися. Японія – Україна: 1:2 | 19-27
Збірна України в товариському матчі проти японців реабілітувалася за невиразну нічию із Саудівської Аравією, перегравши збірну Японії – 1:2

Першим у штрафний майданчик суперника ввірвався Коноплянка вже на другій хвилині, але його простріл не ніс особливої загрози. Натомість через чотири хвилини по цьому японці могли відкривати рахунок, але Харгуті, будучи у вигідній позиції, банально не влучив по м’ячеві.

На 15-ій хвилині після навісу Бєсєдіна у карний майданчик, Сакаї, вибиваючи м’яч за межі поля влучив у перекладину власних воріт. Гол нашої збірної теж не обійшовся без допомоги суперника – після потужного удару на 20-ій хвилині від Ярослава Ракицького, від голови японця м’яч влетів у дев’ятку воріт! 0:1

Після пропущеного гола японці зробили спробу попресингувати, але напоролися на хорошу атаку від українців: після пасу Марлоса Маліновський із хорошої позиції пробив неточно.

Не зважаючи на повну перевагу збірної України, ми знову пропустили з нічого – Макіно головою відправив м’яч у сітку воріт. 1:1

На 64-ій хвилині Андрій Шевченко провів три заміни: Соболь – Матвієнко, Буяльський – Маліновський, Бутко – Караваєв.

Остання заміна спрацювала досить швидко – прорив Коноплянки ударом в протихід голкіперові замкнув саме Караваєв, який забив свій перший гол за національну команду – 1:2.

На 79-ій хвилині замість Коноплянки вийшов Циганков. Слідом за ним всоте у футболці національної збірної вийшов Руслан Ротань, замінивши Зінченка.

Після цих замін гра нашої команди стала ще гострішою. Спочатку Циганков, а потім і Матвієнко зробили хороші простріли на Бєсєдіна – на вистачало кількох сантиметрів, щоб їх замкнути.

Японці відповіли ударом Накасіми, який із другої спроби пробив з-під Оредця – Пятов впевнено розібрався в цьому моменті.

На останніх хвилинах матч японці влаштували фінальний штурм, але успіхом він не увінчався. Хоча було кілька небезпечних моментів, яких не можна було допускати. Наприклад, необачно зіграв Пятов, вибивши прямо на суперника – Степаненко вимушено порушив правила, привізши небезпечний штрафний. Накадзіма на виконання прибив у дальній кут, але Андрій Пятов врятував нашу команду – 1:2

Японія – Україна: 1:2

Голи: Ракицький – 20, Макіно - 41, Караваєв – 69.

Україна: Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький, Соболь, Малиновський, Степаненко, Марлос, Зінченко, Коноплянка, Бесєдін

Запасні: Бойко, Хачеріді, Матвієнко, Кравець, Ротань, Циганков, Караваєв, Буяльський, Петряк

Японія: Кавасіма, Р. Сакаї, Макіно, Уеда, Нагатомо, Ямагуті, Хасебе, Хонда, Сібасакі, Харагуті, Сугімото