Збірна України 28 Березня, 17:32 1079
Україна була кращою за Англію: як молодіжна збірна Головка здивувала англійські ЗМІ, але не перервала неймовірну серію | 19-27
Збірна України U-21 заслужила гарні відгуки з боку англійської преси за матч відбору Євро-2019, який відбувся у Шеффілді.

Англія здолала Україну на своєму полі у грі з драматичним кінцем. Утім англійські ЗМІ відзначили слабкий матч команди Бутройда і похвалили підопічних Олександра Головка, інформує «Футбол 24».

The Daily Mail: Соланке своїм пізнім голом вберіг від рум'янців сорому

Він зробив те, що повинен був капітан англійської збірної. Соланке несподівано такий вийшов і зіграв через біль – форвард Ліверпуля скаржився на заражений палець, який навіть не дозволяв йому натягувати бутси. Пару днів він просидів на антибіотиках, а потім забив гол, який приніс 5-очковий відрив від другого місця.

Україна, Англія, U-21, Євро-2019, Молодіжна збірна, Шапаренко, Соланке

Це не був гарний матч у виконанні збірної Англії, яка грала у рамках, в які її поставила Україна. Володимир Шепелєв і Максим Третьяков мали свої шанси, і гол Миколи Шапаренка на 82-й був найменшим, на що заслуговували українці. Перед тим, як англійці відкрили рахунок, господарі почувались невпевнено і далекими від ідеалу.

The Telegraph: Соланке рятує господарів у продовженні безпрограшної серії до 31 матчу

Збірна Англії змогла продовжити домашню серію без поразок в офіційних матчах відбору до неймовірного 31-го матчу. Серія триває з 2011 року! Навіть тоді, коли все йде не за планом, англійці можуть вирішувати долю зустрічі завдяки особливим індивідуальним якостям нового покоління гравців. Ці футболісти здатні перемагати на турнірах, чого не вистачало їхнім попередникам.

Це не був один з тих вечорів, коли команда Бутройда могла розслабитись. Навіть попри індивідуальну якість занадто часто Англія виглядала спантеличеною, незграбною, нерівною. Порівняно з попереднім матчем проти Румунії (перемога 2:1) було зроблено аж 10 змін.

Україна має право почуватись засмученою. Вони створювали кращі моменти, хоча грали більше на контратаках. Україна була кращою за Англію, яка давали їй шанси своєю грою у захисті. Гості ледь не відкрили рахунок, і тільки відчайдушний підкат Даеля Фрая врятував ситуацію. У другому таймі ще кращий порятунок продемонстрував Джонджо Кенні, але згодом Шапаренко, який вийшов на 63-й, таки зрівняв і майже врятував очко.

The Guardian: Україна контролювала гру, а Лук'янчук ледь знову не забив автогол

Нідерланди перед цим матчем здолали Андорру 1:0 і скоротили відставання до 2-х очок. Англія змушена була важко попрацювати, аби зламати опір міцної України в першому таймі. Олександр Піхальонок мав шанс забивати швидкий гол, однак замість цього Кальверту-Льюїну вдалось пробити Луніна. Україна контролювали старт гри, але майже пропустила, коли Павло Лук'янчук ледь знову не забив у свої ворота, як було в Києві. Та цього разу м'яч опустився на сітку.

Загалом чудова гра українців змусила похвилюватись тренера Бутройда. Гості, які посідають 4-е місце у групі, добряче полякали Англію. Комбінація Коваленка і Довбика ледь не привела до голу. Результат 1:0 за такої гри був занадто відкритим, тож Англія поплатилась, коли Шапаренко зрівняв рахунок ударом головою.