Динамо Київ 1 Квітня, 20:38 1006
Йожеф Сабо: «Шапаренко - мислячий гравець. Він не просто віддає м'яч, а бачить поле» | 19-27
Колишній тренер київського «Динамо» в ефірі каналу «Футбол» відзначив гру Миколи Шапаренка у матчі проти «Маріуполя».
«Маріуполь» у першому таймі виглядав непогано. Після перерви їх вистачило хвилин на тридцять. Динамівці забили три м'ячі за цей час.

Кінцівка, звичайно, була за маріупольцями. Вони вже йшли ва-банк і могли зрівняти рахунок.

В цілому, гра вийшла дуже цікавою. Було забито багато м'ячів — це добре для глядача.

Шапаренко - мислячий гравець. Він не просто віддає м'яч, а бачить поле. Коли Микола бере м'яч і віддає пас, то ще дивиться вниз.