Динамівці у символічних збірних 25 туру

Динамо Київ 2 Квітня, 15:01 639
Динамівці у символічних збірних 25 туру | 19-27
Після вольової перемоги на виїзді над «Маріуполем» - 2:3, гравці «Динамо» були включені до символічних збірних ігрового тижня за версією популярних футбольних ЗМІ.

Гру «біло-синіх» у 25-му турі оцінили Футбол 24, UA-football, Футбольний клуб, Football.ua, Sportarena.

Микола Шапаренко

Football.ua. Безсумнівно, кращий гравець туру. Довговолосий динамівець провів на, зовсім не чужому для себе, газоні маріупольської арени всього лише тайм, встигнувши стати головним героєм довгоочікуваного протистояння. Для початку Микола видав гольову передачу на Бєсєдіна, після чого створив справжній шедевр. 19-річний хавбек красивим ударом в дотик з льоту змусив капітулювати досвідченого Худжамова, чим фактично перевернув хід зустрічі на користь гостей.

Футбол 24. Справжнім героєм маріупольського матчу став Шапаренко. 19-річний хавбек з'явився на полі в перерві та перевернув гру на користь «Динамо». Завдяки його індивідуальним якостям гості відігралися і повели в рахунку. Спершу Микола хорошим пасом допоміг відзначитися Бєсєдіну, а потім красиво забив сам – з-за меж штрафного майданчика ударом в дотик у дальній кут.

Sportarena. Істинний герой найочікуванішого поєдинку туру. Видно, що для Шапаренка візит до рідній команди був особливою подією. З його появою на полі гра киян ожила, а сам молодий півзахисник зіграв з великим натхненням і вніс перелом у хід подій. Ми побачили те, чого давно хотілося - вільні, розкуті дії Миколи, здатного зіграти і на просторі, і в оточенні. Гол і асист в принциповому протистоянні - це ключовий внесок в перемогу «Динамо» в Маріуполі.

Футбольний клуб. Вихід «джокера» на поле після перерви маріупольського поєдинку відразу ж позначився на грі киян, в першому таймі виглядали, м'яко кажучи, блідо. Гольовий пас на Бєсєдіна і ефектний дебютний гол Шапаренка в основному складі столичного клубу дозволили динамівцям заспокоїтися і стали запорукою переможного результату. Саме Миколи УПЛ визнала головною зіркою туру.

Українська Прем’єр-Ліга визнала Миколу Шапаренка найкращим гравцем 25-го туру чемпіонату України!

Віктор Циганков

Футбол 24. У цьому турі Віктор знову був одним з найкращих у складі «Динамо». Кияни не продемонстрували якісної гри в матчі з «Маріуполем», однак Циганков знайшов можливість вплинути на результат. Після кутового у виконанні лідера «біло-синіх» забив Шапаренко, а декілька хвилин потому Віктор сам майстерно розібрався в чужому штрафному майданчику та закріпив перевагу «Динамо».

Футбольний клуб. Як і для всієї команди, для її лідера перший тайм вийшов відверто провальним. Проте в другій 45-хвилинці, не в останню чергу завдяки активним і ефективним діям Циганкова, кияни добилися необхідного результату, причому переможний м'яч записав до свого активу саме Віктор, зробивши це в своєму стилі - елегантно, витончено, винахідливо. Словом - почерк великого майстра!

Томаш Кендзьора

Футбол 24. Оборона «Динамо» проти «Маріуполя» зіграла далеко не ідеально, але Кендзьора на своєму фланзі виглядав впевненіше за партнерів і результативних помилок не припускався. Поляк запам'ятався хорошою роботою на чужій половині поля, де підтримував атаки (зокрема першу гольову – підготовчим пасом на Шапаренка) та виконував подачі у штрафний майданчик – одна з них призвела до голу Циганкова.

UA-football. Третій вирішальний м'яч кияни забили після флангового пасу Кендзьора, Томаш взагалі був одним з найпомітніших на полі і, мабуть, найактивнішим. Правий захисник не помилявся в обороні, виграв більшість єдиноборств і взяв участь в декількох хороших комбінаціях, які сам і починав.

Sportarena. З лівих захисників туру кращого все ж не було - хтось «спалився» на оборонних діях, більшості не вистачало творчої складової (і навіть традиційно активного Ісмаїлі). Натомість Кендзьора дуже яскраво відіграв в Маріуполі. Його фланг був більш спокійним, ніж протилежний, а в грі на атаку він переграв візаві (Болбат заробив на ньому попередження) і став повноправним співавтором де-факто вирішального третього голу від Циганкова.

Артем Бєсєдін

Його називають «форвардом-борцем», а тим часом працьовитий Бєсєдін стає основною надією «Динамо» в атаці. У Маріуполі він кинувся в бій з перших хвилин і вже на старті змусив потрудитися Худжамова. Саме його гол на початку другого тайму визначив хід подій, у подальшому виграв багато м'ячів і постійно брав участь в атаках, як у початковій стадії, так і в фінальній третині та зоні розстрілу воріт.

Руслан Ротань

Football.ua. Суперветеран українського футболу в Маріуполі був, не інакше, як тіньовим лідером команди. 36-річний хавбек раз по раз вигравав боротьбу у опонентів, встигаючи підчищати огріхи партнерів в обороні, при цьому і в творчих діях явно не був рудиментальним елементом. Вибір позиції у Руслана просто фантастичний, що він наочно продемонстрував в надважливому для «Динамо» поєдинку на берегах Азовського моря.