14 моментів українського туру, які потрібно було бачити

Футбол України 2 Квітня, 16:53 949
14 моментів українського туру, які потрібно було бачити | 19-27
Суперголи Карраскаля і Шапаренка, бійка в присутності Президента України та 400-й матч Чечера.

Футболки туру

«Україна, Маріуполь, ми сильні разом» - в футболках з таким написом гравці «Динамо» вийшли на гру в Маріуполі.

Фейл туру

Офіційний сайт «Маріуполя» перед матчем з «Динамо» замість складу киян опублікував склад «Зорі». Або це першоквітневий жарт?

Заміна туру
Микола Шапаренко вийшов на заміну в перерві за рахунку 1:0 на користь господарів. Спочатку 19-річний хавбек асистував Бєсєдіну, а потім забив сам.

Голи туру
Причому гол Шапаренка вийде просто чудовим:

Хорхе Карраскаль спочатку познущався над Вагом, а потім ще і пробив з гострого кута між ніг Безрукого.

Помилка туру
Бойко знову привіз гол у ворота «Динамо».

Бійка туру
Фанати «Динамо» і «Маріуполя» прямо під час гри билися за межами стадіону з поліцією.

Реакція туру
Два президенти на матчі «Маріуполь» - «Динамо», здається, вболівали не за киян.

Тенденція туру
У Кропивницькому вийшло в цьому турі як завжди гаряче.

Підтримка туру
На матч «Карпати» - «Чорноморець» прийшло дуже мало вболівальників - півтори тисячі. Але ультрас господарів зате вболівали красиво.

Газон туру
Ось як виглядало поле «Оболонь-Арени» ще до старту матчу «Сталі» та «Олімпіка».

Сейв туру
Приголомшливий подвійний порятунок Андрія Луніна.

Гвардієць туру
37-річний В'ячеслав Чечер провів 400-й матч в УПЛ.

Дебют туру
Ларрі Кайоде вийшов на заміну на першій доданій хвилині, а вже на третій забив перший гол в Україні. Нігерієць повинен сказати «спасибі» Луніну.