03/04/2018 11:53 194

Кадровий портфель збірної України. Руслан Ротань

Після двох березневих спарингів Руслан Ротань увійшов у число футболістів, які зіграли за збірну України 100 поєдинків.

У двох недавніх контрольних матчах головний тренер збірної України Андрій Шевченко задіяв 20 виконавців. Ми вирішили докладно зупинитися на діях кожного з них і проаналізувати їх клубні перспективи. На черзі - півзахисник Руслан Ротань, який взяв участь в обох поєдинках, проти Саудівської Аравії й Японії.


Як зіграв?

На рівні. Мав успіх у контролі м'яча, хоча в матчі з аравійцями розподіляв його, як правило, на своїй половині поля між захисниками - форвардам, наприклад, не віддав жодної точної передачі. З японцями діяв більш агресивно, завдав один удар по воротах. Втім, найголовніший результат цих спарингів полягає в тому, що Руслан Ротань став третім футболістом в історії нашої національної, який зіграв за неї 100 поєдинків!

Як справи в клубі?

Нормально. Почав, звичайно, не дуже - заробив вилучення в поєдинку з Вересом. Однак повернувся в лад, і Динамо здобуло дві перемоги із загальним рахунком 7:2. У нинішній команді Олександра Хацкевича є одним з небагатьох виконавців, які в змозі заспокоїти гру, направити її в потрібне русло та додати певної системності. Хоча швидкісних якостей часом не вистачає.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше