Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду

Динамо Київ 3 Квітня, 14:04 1036
Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду | 19-27
Минулими вихідними зіграли лише троє орендованих динамівців.

Павло Лук'янчук не міг допомогти «Вересу» в матчі 25-го туру УПЛ з «Ворсклою» через перебір жовтих карток. Матч у Полтаві завершився з рахунком 0:0.

Також із нульовим результатом закінчилася зустріч «Сталі» та «Олімпіка», причому до заявки донеччан не потрапив орендований динамівець Зураб Очігава.

Олександр Тимчик провів повний матч у складі «Зорі» проти «Шахтаря», в якому луганчани поступилися з рахунком 0:3. Захисник «відзначився» лише заробленим на 92-й хвилині поєдинку попередженням. Ще один динамівець у складі «Зорі», Олександр Андрієвський, участі в матчі не брав через пошкодження.

Сергій Рибалка вийшов у стартовому складі «Сівасспора» на гру 27-го туру турецької Суперліги проти «Кардемір Карабюкспора» та був замінений у перерві за рахунку 0:0. Єдиний м'яч у поєдинку команда Рибалки забила на початку другого тайму та здобула мінімальну перемогу.

Що стосується динамівців, які виступають у іспанській Прімері, то Максим Коваль залишився в запасі «Депортіво» на матч 30-го туру в гостях у «Атлетіко» (1:0, єдиний гол господарі забили з пенальті), а Віторіну Антунеш провів усі 90 хвилин за «Хетафе» в поєдинку проти «Бетіса» (0:1 на користь команди з Севільї, при цьому «Хетафе» не зумів реалізувати пенальті).