Світовий футбол 3 Квітня, 21:46 1303
«Два удари - два голи». «Аль-Ахлі» Сергія Реброва здобуває перемогу в азійській Лізі Чемпіонів | 19-27
Підопічні екс-наставника київського «Динамо» впевнено перемогли «Трактор-Сазі» (Іран) в матчі Ліги чемпіонів Азії.

У домашньому матчі 5-го туру «Аль-Ахлі» Сергія Реброва грало із аутсайдером групи азіатської Ліги Чемпіонів іранським «Трактор-Сазі».

У першому таймі гості частіше атакували і били по воротах, але це не приносило результатів - за 12 ударів тільки 1 потрапив у створ воріт, але голкіпер аравійців з ударом впорався.

У другому таймі команда екс-наставника «Динамо» Сергія Реброва додала. Результативним пострілом відзначився Асір на 49 хвилині. Далі знову багато боротьби і тільки під кінець тайму другий удар у ствір зробив рахунок остаточним - 2:0.

Після п'яти турів «Аль-Ахлі» займає перше місце з 11 очками і вже точно гарантувало собі вихід далі в плей-офф. Залишилося тільки зрозуміти з якого місця. Адже команда, яка займає друге місце має в активі 8 очок, прийматиме вдома команду українського фахівця 17 квітня.