Динамо Київ 4 Квітня, 11:16 777
​Владислав Ващук: «Динамівцям не обов’язково чекати, щоб тренер їх «розбудив» у перерві» | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Владислав Ващук, який відвідав Волноваху та Маріуполь в день матчу киян та маріупольців, поділився із 1927.kiev.ua враженнями від поїздки та гри «біло-синіх».
— Був у Волновасі. Місто чудове, але війна йде в тому напрямку, є блокпости. Все ж, життя триває, люди повертаються, місто розвивається, проходять мирні проекти: будуються стадіони і поля.

Можу сказати, що Маріуполь заслуговує на такий матч.

Як говорив Олександр Хацкевич: «Здавалося, що в першому таймі гравці ще були в автобусі». Дійсно, складалося враження, що футболісти «підвисли» і забули, що потрібно грати в футбол. А в другому таймі ми побачили клас. Але потрібно розпочинати грати із перших хвилин. Гравцям не обов’язково чекати, щоб тренер їх «розбудив» у перерві.

Поле не давало якісної гри – було повільне, не полите, м’яч скакав. Все ж, ми дивимось на результат: з обох сторін була боротьба. Якісного футболу, як такого, я не побачив, але було багато голів. Гра того ж Шапаренка тільки радує – вийшов, віддав гольовий пас і забив.

Протягом матчу було відчуття, що грають молодіжні команди. Хлопцям ще рости і рости, розвиватися, допускати мінімум помилок.

Олександр Хакевич шукає, ким можна підсилити гру, зробив після першого тайму заміну і це «зіграло на руку» «Динамо». Одразу забили, з’явилися моменти, могли б і більше забити.

Тренерський штаб вкладає всю свою майстерність в команду. На скільки вони можуть — викладаються. Молоді потрібні досвідчені наставники в рядах команди. Неможливо постійно витягувати гру за рахунок тренера. Олександр Хацкевич виконує поставлені завдання із тими гравцями, які він має на даний момент.

Так, з'являються нові лідери. В «Динамо» завжди були лідери – чим їх більше, тим краща гра. Циганков забиває в кількох матчах поспіль. Навіть якщо в кількох матчах не заб’є – він все одно дуже багато працює на команду.