​Мегазаряджене «Динамо» б'є «Шахтар» у Харкові – 0:1

Динамо Київ 14 Квітня, 18:58 1703
​Мегазаряджене «Динамо» б'є «Шахтар» у Харкові – 0:1 | 19-27
В українському «класико» у Харкові київське «Динамо» здобуває надважливу перемогу над «Шахтарем», завдяки голу Шепелєва.

Динамівці активно розпочали зустріч, перевівши гру до воріт суперника – «Шахтар» відповів дальнім ударом Степаненка та жонглюванням м’ячем від Феррейри, яке завершилось «гірчичником» – аргентинець підіграв собі рукою у воротарському майданчику.

На 7-ій хвилині напруга ще більше посилилась - Кендзьора після навісу з кутового від Циганкова ударом головою відправив м’яч у перекладину.

«Динамо» активно пресингує суперника в центрі поля і намагається активно перейти в контратаку. «Шахтар» відповідає позиційними наступами із довгим розіграшом м’яча.

На 22-ій хвилині Циганков прорвався по правому флангу і навісив на Бєсєдіна – Артем намагався ударом головою пробити в дальній кут воріт, але вийшло неточно.

На 32-ій хвилині Шепелєв скористався помилкою Хочалави і на протиході пробив по воротах П’ятова – 0:1.

«Шахтар» відповів швидко і Феррейра міг зрівнювати рахунок після навісу Бутка, але пробив вище воріт.

Вириваючись в атаку «Шахтар» знову провалився в захисті – Бєсєдін проривався до воріт, але його удар вийшов занадто слабким.

На 39-ій хвилині «Шахтар» створив два небезпечний моменти – спочатку Марлос влучив у перекладину, після цього Алан Патрік з хорошої позиції пробив повз ворота. Згодом Бурда виніс м’яч із лінії воріт після удару Ракицького.

Другий тайм розпочався з боротьби. «Гірники» розпочали насідати на ворота «Динамо» і створили кілька небезпечних моментів. Порушення переросли у жовті картки і пошкодження – замість травмованого Буялського вийшов Ротань на 63-ій хвилині. На 66-ій замість Бєсєдіна вийшов Мбокані.

З виходом Мбокані киянам вдалося трохи відвести загрозу від своїх воріт. «Гірники» великими силами насідали на ворота киян, але «біло-синім» вдавалося відбитися і виходити в контратаку.

На 81-ій хвилині Олександр Хацкевич кинув у бій Мораєса, який замінив Гармаша. Варто відзначити, що Денис провів хороший матч в руйнуванні атак суперника і створення атак «біло-синіх».

Кінцівка матчу видалася очікувано дуже напруженою. Була штовханина і жовті картки, не обійшлося і без вилучень. Мбокані порушив правила на Тайсонові і той кинувся на конголезця з руками.

Все ж, «Динамо» змогло вистояти і взяло важливі три очки у Харкові, де «Шахтар» знову проводить невтішний для себе матч проти киян!