15/04/2018 06:15 265

​Артем Франков: «Атмосфера на стадіоні була досить дивною»

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua враженнями від перемоги «біло-синіх» над «гірниками».

— Мені найбільше сподобався настрій «Динамо». По зарядженості на боротьбу «Динамо» повністю перевершувало «Шахтар». Якщо десь не вистачало майстерності, то це компенсували самовіддачею.

В принципі, обидві команди продемонстрували дуже специфічний рівень гри, бо було дуже багато браку. Але потрібно віддати належне, що, в першу чергу, ми такого не очікували від технічних гравців «Шахтаря».

Я не очікував, що пара захисників Бурда – Шабанов на стільки добре справиться з грою.

Бачу задумку Олександра Хацкевича в наступному. Цього разу Шепелєв був відряджений вперед на позицію атакувального півзахисника. Гармаш грав зовсім глибоко, Буяльський достатньо глибоко, що невдовзі і дало результат. Не знаю, Олександр Хацкевич це вгадав, або прорахував – як хочете, так і називайте, але саме цей рух Шепелєва вперед привів до забитого гола.

Звісно, змусив понервувати Гармаш, коли отримав абсолютно непотрібну жовту карту.

Щодо атмосфери на стадіоні, то вона була досить дивною, бо народ приходив на трибуни через півгодини від початку матчу. Коли був стартовий свисток, на трибунах було тисяч 16 вболівальників. У підсумку, їх виявилося на 10 тисяч більше. Чому так – я без поняття.

Передматчеві афіші «Харків проти «Динамо»? Будемо надіятися, що ці люди просто хотіли підігріти ажіотаж. Якби там не було, найкращою відповіддю на все є перемога «Динамо».


Розмовляв Микола Тимощук
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше