Динамо Київ 19 Квітня, 07:30 491
Сенсаційний дубль Селезньова, прохід в фінал Мілевського, виліт Коноплянки. Результати команд українських легіонерів | 19-27
Багатою на події була середа. Емоції після матчів у всіх були різними.

Селезньов зробив дубль і залишив «Галатасарай» без фіналу Кубка.

«Ахісар Б» на виїзді переграв «Галатасарай» з рахунком 2:0. Два м'ячі у цій грі забив українець Євген Селезньов.

За сумою двох матчів «Ахісар Беледіеспор» вийшов у фінал Кубка Туреччини.

«Стандард» Лучкевича обіграв «Андерлехт» Теодорчика.

Український легіонер льежского клубу Валерій Лучкевич вийшов відразу після перерви, замінивши хорвата Дуе Чопа. У гостей з перших хвилин на полі з'явився екс-динамівець Лукаш Теодорчик. Поляк відіграв рівно годину і був замінений відразу після того, як господарі забили другий м'яч.

Набравши 31 очко, «Стандард» займає четверте місце (на очко більше у «Гента» нашого Романа Яремчука). «Андерлехт» має в своєму активі 34 залікових бали, поступаючись три очки лідеру - «Брюгге».

Чемпіонат Бельгії. Чемпіонська група. 4-й тур

«Стандард» - «Андерлехт» - 2:1

Голи: Емон, 10 (1:0). Требель, 40 (1:1). Карсела-Гонсалес, 60 (2:1).

«Динамо» Брест Мілевського вийшло у фінал Кубка Білорусі.

У півфіналі Кубка Білорусі «Динамо» Брест приймало «Дніпро». Артем Мілевський вийшов на поле на 76-й хвилині.

Господарі контролювали хід гри, і реалізували свої моменти на 39-й та 52-й хвилинах.

У фіналі турніру «Динамо» Брест зіграє з БАТЕ.

Кубок Білорусі, 1/2 фіналу

«Динамо» Брест – «Дніпро» – 2:0

Голи: Савіцкій, 39, Фамеє, 52

У півфіналі Кубка Греції АЕК Дмитра Чигринського пройшов «Ларису».

Героєм зустрічі став півзахисник АЕКа Лазарос Хрістодулопулос. На четвертій доданій хвилині він ідеально підлаштувався під м'яч і другим дотиком поклав м'яч у ближню дев'ятку.

«Айнтрахт» у меншості переміг «Шальке» з Коноплянкою і вийшов у фінал Кубка Німеччини.

«Шальке» на своєму полі мінімально програв «Айнтрахту» з рахунком 0:1. Відзначимо, що гості з 81-ї хвилини грали в меншості після видалення Фернандеса.

«Айнтрахт» вийшов у фінал Кубка Німеччини, де зіграє з «Баварією».

Відзначимо, що на 52-й хвилині на поле вийшов український півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка.

Роман Безус забив четвертий м'яч за «Сент-Трюйден» в нинішньому сезоні.

Чемпіонат Бельгії, група Ліги Європи, 4 тур

«Берсот Вілрейк» – «Сент-Трюйден» – 1:3

Голи: Ван Хіфте, 86 – Безус, 22, Акпом, 52 (пен.), Гейє, 90+1

«Сент-Трюйден» має в активі 7 очок та перебуває на 2 місці, «Берсот Вілрейк» із 2 пунктами займає передостанню сходинку таблиці.