U-19. «Динамо» всуху переграло «Олімпік»

Динамо Київ 21 Квітня, 14:30 672
U-19. «Динамо» всуху переграло «Олімпік» | 19-27
У суботу, 21 квітня, відбувся матч 20-го туру чемпіонату U-19 між київським «Динамо» та донецьким «Олімпіком». Команди зустрілися на полі стадіону «Зміна» у Білій Церкві.

Гол ми побачили вже на першій хвилині поєдинку - Олег Лига влучив у володіння Дані Лтайфа з близької відстані. Проте арбітр зафіксував положення «поза грою» у гравця київського «Динамо», тому гол у ворота «Олімпіка» не був зарахований. Відтак гра продовжилася за невідкритого рахунку.

Протягом першої половини матчу гравці київського «Динамо» завдавали багато ударів, але вони були неточними. Зокрема на п'ятій хвилині зустрічі пробив Артур Ващишин, проте м'яч пролетів повз стійку. Трохи згодом головою пробив Олександр Мельник - невлучно. Доволі небезпечного удару з гострого кута завдав Вікентій Волошин, але «шкіряний» не залетів у сітку воріт. На 24-й хвилині здалеку пробив Денис Янаков - його удар також не став влучним.

Першого удару в площину воріт завдав Артур Ващишин на 37-й хвилині поєдинку, проте м'яч опинився в руках голкіпера донецької команди.

А через чотири хвилини «Динамо» вийшло вперед. Денис Янаков виконав простріл із лівого флангу, після чого Олег Лига із декількох метрів результативно пробив у ворота «Олімпіка». Голкіпер та захисники донецької команди не змогли завадити «біло-синім» відкрити рахунок у цьому матчі - 1:0 - із яким команди пішли на перерву.

На початку другого тайму Денис Янаков влучив у сітку воріт суперника, проте із зовнішнього боку.

У середині другої половини гри удару в площину воріт завдав Вікентій Волошин - голкіпер парирував удар і перевів м'яч на кутовий, який не став небезпечним.

На 73-й хвилині «Динамо» (Київ) втретє відзначилось у воротах «Олімпіка». Денис Янаков вразив володіння Дані Лтайфа, але арбітр вдруге не зарахував взяття воріт через офсайд.

«Біло-сині» продовжили йти вперед - і на 83-й хвилині удару головою після подачі кутового завдав Артур Ващишин, та м'яч опинився у руках голкіпера.

Здавалося, що матч завершиться мінімальною перемогою київського «Динамо». Проте на останній компенсованій, четвертій, хвилині до основного часу поєдинку Вадим Мащенко, який нещодавно вийшов на заміну, поцілив у володіння Дані Лтайфа. Євгеній Ісаєнко віддав передачу з правого флангу в центр - і Вадим Мащенко результативно пробив по воротах суперника та подвоїв перевагу своєї команди.

Тож матч завершився перемогою київського «Динамо» над донецьким «Олімпіком» із рахунком 2:0.

Чемпіонат U-19. 20-й тур. «Динамо» - «Олімпік» - 2:0 (1:0)

21.04.2018. Біла Церква. Стадіон «Зміна»

«Динамо» (Київ): Нещерет, Сирота, Мельник, Дмитрук, Ващишин, Надольський (Сорокін, 57), Волошин (Бодня, 90), Янаков (Мащенко, 78), Духан (Завгородній, 55), Лига (Ісаєнко, 78), Мельничук.

«Олімпік» (Донецьк): Лтайф, Морозюк, Самчук, Тимошенко (Солоніна, 68 (Пічугін, 87)), Боровик, Таловєров (Бородай, 63), Прокопчук, Коноваленко, Топало, Максименко (Супрун, 77), Нечаєв (Черниш, 53).

Голи: Лига (41), Мащенко (90+4).