Бейл серйозно розлютив Зідана

Світовий футбол 21 Квітня, 15:16 1029
Бейл серйозно розлютив Зідана  | 19-27
Зірка «Реала» Гарет Бейл, схоже, остаточно втратив довіру головного тренера мадридського клубу.

За останні 2 матчі чемпіонату Іспанії 100-мільйонний Бейл відіграв лише 20 хвилин. І це пов'язано не з тим, що Зінедін Зідан береже Гарета на півфінальні матчі Ліги чемпіонів проти Баварії.

Наставник «вершкових» розізлився на 28-річного вінгера після матчу-відповіді 1/4 ЛЧ, в якому Реал поступився Ювентусу. Бейл завдав лише 1 удар по воротах, зате 6 разів втратив м'яч.

Крім цього, валлієць не дослухався до зауважень Роналду. Кріштіану попросив партнера за рахунку 0:2 діяти агресивніше і пристрасніше, а той тільки іронічно посміхнувся у відповідь і не сказав ні слова, інформує AS.

Зідан бачив цю ситуацію і зробив швидкі висновки ще під час тієї гри. Лукас Васкес замінив Гарета уже в перерві, і саме іспанець заробив рятівний пенальті.

Раніше Бейл, якого сватають у інші топ-чемпіонати, також обурив команду, не святкувавши супергол Роналду в першому матчі з Юве. Його поведінка порушує єдність колективу і не сприяє взаєморозумінню з партнерами.