«Динамо» розгромно перемагає «Верес» у Львові

Динамо Київ 22 Квітня, 18:53 721
«Динамо» розгромно перемагає «Верес» у Львові | 19-27
У 28 турі УПЛ київське «Динамо» обіграло рівненський «Верес» з рахунком 1:4.

Динамо активно розпочало зустріч та відразу створило низку небезпечних моментів. На 14 хвилині гості відкрили рахунок – Шепелєв ідеально навісив на дальню стійку Гармашу. Відразу після перерви кияни подвоїли перевагу, коли Бєсєдін замкнув класну подачу з правого флангу від Кендзьори.

Верес на якусь мить повернувся у гру голом Жуліо Сезара – бразилець зумів влучно пробити з-поміж чотирьох суперників. Однак Динамо дуже швидко організувало відповідь. Циганков подав з кутового, а Бєсєдін вдруге забив головою.

Програючи в два м'ячі, рівняни провели кілька хороших атак, але свої шанси не використали. Гравці Динамо до кінця матчу зосередилися на обороні власних володінь і довели справу до перемоги. У компенсований час Гонсалес з передачі Алібекова встановив підсумковий рахунок – 1:4.

Динамо здобуло 6 поспіль вікторію в чемпіонаті, набрало 63 бали та зберегло 3-очкове відставання від Шахтаря. Верес забив перший гол у другому етапі УПЛ, але залишився на 6 місці – 33 пункти.