Чому Роман Яремчук перестав забивати?

Світовий футбол 23 Квітня, 10:57 629
Чому Роман Яремчук перестав забивати? | 19-27 Фото: kaagent.be
У чотирьох останніх матчах нападник «Гента» Роман Яремчук завдав всього один удар в площину воріт. Портал «Команда №1» намагається розібратися в чому справа.

Український нападник Роман Яремчук ніяк не поверне колишній ігровий тонус після травми задньої поверхні стегна. Та й команду його на другому етапі чемпіонату стало лихоманити (одне очко в трьох останніх турах). Ось і вчора «Гент» поступився на виїзді «Шарлеруа» (1:2), хоча ця поразка була взагалі нелогічною. Господарі поля завдали всього чотири удари по воротах, але цього їм вистачило. Буйволи могли не тільки врятувати матч, але і вирвати перемогу, однак з реалізацією гольових моментів біля «Гента» ніяк не складалося. Був шанс для взяття воріт і в українського форварда, але він не зміг переграти голкіпера.

Можливо, це слабка втіха для футболіста, але в діях Яремчука можна відзначити певний прогрес - у нього починають з'являтися моменти. У чотирьох поєдинках, зіграних після повернення в лад, кандидат в збірну України завдав лише один удар в площину воріт, виграв лише 30% єдиноборств, зробив три вдалі і віддав п'ять гострих передач. Будемо сподіватися, що вже в наступному турі, коли «Гент» зіграє на своєму полі зі «Стандардом», наш футболіст перерве своє гольове мовчання. На даний момент воно складає 255 хвилин. Нагадаємо, що в поточному чемпіонаті Бельгії Роман Яремчук забив вже дев'ять м'ячів.